Sayfa 777/948 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Sn. mastori sizleri görmek bizleri memnun etti.Şu an tribünlerdesiniz galiba.

2. Bir zamanlar siz,sn.izci,sn.kitapci0 olduğu günler heyecanla siteye girerdim. Nerede o eski günler diyesi geliyor insanın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bir zamanlar siz,sn.izci,sn.kitapci0 olduğu günler heyecanla siteye girerdim. Nerede o eski günler diyesi geliyor insanın.
    Teşekkür ederim Sn.Umk, İnsanın sizin gibi dostları olması ne güzel. Her şey gönlünüzce olsun inşallah.

4.  Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

roark, mastori....Vay eski ortağımız da göz atıyor buralara......Hoş gelmiş sefalar getirmiş....Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    Selam Sn.Roark

Arada bakıyorum ama alıcı değilim. Zaten param da bitti, sattıktan sonra başka yatırım yaptık gayrimenkul üzerine. Hayırlısı olsun herkese. Mustaa efendi dostumuzun periyodik konuşması olmuş tv 'de, genel bir gaz vermiş ortama. Son genel kurula katılan bazı aracı kurumlarda görevli arkadaşlar dikkat çekici ne amaçla kim adına katıldılar veya niye onlar katılıyor açıkçası araştırmak lazım Biri zaten dün toplu geçirmiş, dikkatli olmakta fayda var. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Sn. mastori sizleri görmek bizleri memnun etti.Şu an tribünlerdesiniz galiba.
    Çok teşekkürler tribünde bile değilim aslında ama sağlığım çok çok iyi çok şükür yıllarımız heba olmuş. para yok dert yok )

6.  Alıntı Originally Posted by mastori Yazıyı Oku
    Selam Sn.Roark

Arada bakıyorum ama alıcı değilim. Zaten param da bitti, sattıktan sonra başka yatırım yaptık gayrimenkul üzerine. Hayırlısı olsun herkese. Mustaa efendi dostumuzun periyodik konuşması olmuş tv 'de, genel bir gaz vermiş ortama. Son genel kurula katılan bazı aracı kurumlarda görevli arkadaşlar dikkat çekici ne amaçla kim adına katıldılar veya niye onlar katılıyor açıkçası araştırmak lazım Biri zaten dün toplu geçirmiş, dikkatli olmakta fayda var. ytd
    Teşekkürler Sn. Mastori...Herkesin gönlüne göre olur umarım...Bol kazançlar dilerim...En önemlisi de gani gani sağlık...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Arkadaşlar hiç bir kıpırdama emaresi yok gibi.Ne düşünüyorlar acaba?İlk çeyrek beklentisi güzel gelirde bir kıpırdanma olur inşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hiç bir kıpırdama emaresi yok gibi.Ne düşünüyorlar acaba?İlk çeyrek beklentisi güzel gelirde bir kıpırdanma olur inşallah.
    Deltanın malı bitene kadar rahat yok,ortaklardan biri diye biliyorum...ne yapmaya çalışıyorlar ama çok.... bir yönetim kadrosu ile karşı karşıyayız.

Sayfa 777/948 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •