Sayfa 109/1252 İlkİlk ... 959991071081091101111191592096091109 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 865 - 872 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Vakıfbank 125 K temdit 32 gün % 18 veriyor

2. nkolay bono'da hesap açayım dedim ama kimlik seri no 'mu bir türlü kabul etmiyor, kimlik bugün geldi acaba aktif olması için bir süre mi geçmesi gerekiyor anlamadım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,993
     Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Kredi veremiyorlar da ondan..
    Mevduata 22 verse 27 ile kredi dağıtacak..

Kim alır..
    Sıfır..
    Mevduatı kaçırmayacak faiz oranları civarında tutunmaya çalışıyorlar..
    Cok dogru.
    Benim kuzen panik icinde evini satmaya calisiyor.
    %22 idi en son kredi faizi, o zamandan beri daha da artmistir herhalde.
    %25 olmustur sanirim.
    %30 olunca zaten kurtaramaz..
    Gecmis olsun demek lazim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    yahu dene be kardesim birkerede mevduattaki stopajı 0 a cekmeyi dene en azından 6 aylık baktın etkili oluyor devam et yok etkili olmuyor yine cıkartırsın geri...heryıl 10 larca milyar tl vergi prim borcu siliniyor yabancıya stopak 0 oluyor ..ama tl ye para yatırana %15 stopaj ..bi dene baktın doları dusuruyor devam et aktın faydası yok geri cıkart ..%15 stopaj 0 lansa hem vatandas ortolama 2.5-3 puan fazla getiri elde eder %21-22 arası oranlar alır hem de faizi artırmazsın mb olarak iste daha ne yani...he vergi kaybı olur ..para basılıyor zaten o kaybıda ordan bas gitsin ya da dedigimi gibi baktın etkisi yok cıkart geri ama bi dene.
    faiz lobisinin söylemi bunlar. faiz tüm kötülüklerin hem anası hem de babasıdır. ama dolar alıp yastık altına atarsanız hem kötülüklerden arınmış pirüpak biri olursunuz, hem de acaba param vadelide dururken devalüasyon yer miyim diye düşünmez, uykusuz kalmaz, rahat edersiniz...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    %5 nerelerde var?
    en son 4,90 vakıfbank yazılmıştı.Koşulsuz olanları inceledim.%4 üzeri pek yok gibi.
    Koşulsuz olarak en uygunu şuan 32 gün aktifbank. %18 yerine %15 stopaj.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    faiz lobisinin söylemi bunlar. faiz tüm kötülüklerin hem anası hem de babasıdır. ama dolar alıp yastık altına atarsanız hem kötülüklerden arınmış pirüpak biri olursunuz, hem de acaba param vadelide dururken devalüasyon yer miyim diye düşünmez, uykusuz kalmaz, rahat edersiniz...
    Dolar alınca da yerli ve milli olmuyoruz. Cb bile tl ye döndü...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    %5 nerelerde var?
    Umutabi nin bugün tl oranı verdiği banka

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Dolar alınca da yerli ve milli olmuyoruz. Cb bile tl ye döndü...
    o zaman yerli ve milli olmak için biz de altın alırız. ama bir dakika, altın da dolara endeksli değil miydi? şşşşt, kimseyi uyandırmazsak bizi yerli ve milli sanırlar...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 109/1252 İlkİlk ... 959991071081091101111191592096091109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •