Sayfa 117/1252 İlkİlk ... 17671071151161171181191271672176171117 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 929 - 936 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    hemen koca ulkeyi batırıyorsunuz arkadas ben reel sektorun icindeyim yav toptan ve perakande ekonomide talep sorunu yok kur yuksek olmasına ragmen ..sorun nakit sıkısıklıgı tahsilat problemi ..%60 ı gercekten boyle oldugu icin ama %40 ıda seref yoksunu oldugu icin ...tahsilat yapmaya gidiyorum gitmeden once yan esnaflara soruyorum tır tır mal gonderiyor diyor esnaf adamın kasasında milyon var adam cıkarıp nakit verecegine 7-8 ay vadeli cek veriyor bana ..boyle olunca nakit nasıl olacak ? ..bunlar kobi kucuk sirketler ....bide tanınmıs buyuk sirketler var hani o x bankasının sahibi mesela o kadar hisseyi ispanyollara sattı haralde 2 milyar dolar civarı para aldı naptı bu parayı da gidip yapınlandırma istiyor ? ..baska buyuk biskivitci yapılandırıyor bugun baıkıyorsun 25 milyon tl ye marketi baska bir gıda sirketini satın alıyor...once ticari ahlak olacak adamda ...doların cıkısı ile faiz artısının amacı zaten ileriki aylarda ekonomiyi sogutuo asagıya indirmek ama bence hala inmedi 3-4 aya anca etki eder .
    puşt la bu nakşt çalışmayan şirketler malı satıp sonrada battık diye parada ödemez bunlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    damadın bakan olmasıyla aktifbank a olan güvenim arttı, en azından böyle bir olumlu tarafı da var işin.
    Haksız sayılmazsın

Yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    75K 19.00 oran ile Burganbank’ta bağlandı. Vade 45 gün
    Yeni giriş mi temdit mi? Oran bugün mü (17.4) dün (16.4) mü alındı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Vakıfbank 4.90
    Burgan 5
    ING 4.50
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. 2 yıllık tahvil 20.64
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    2 yıllık tahvil 20.64
    %20,79 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

7. 17mayıs-17 temmuz arası benzin fiyatları sabitti biliyorsunuz ötv den feragat mevzusu.

o günden bugüne 2 ayda benzin 31 kuruş, motorin 18 kuruş, lpg 38 kuruş artmış.
    benzin % 5, motorin % 3, lpg % 11 yükselmiş. bu rakamlar enflasyon rakamlarında yok. dünkü bütçe gerçekleşmeleri sonrası, artan bütçe açığını buradan finanse edebilir mi devlet? bence hayır, bu rakamları bir kerede artırdığında ciddi enflasyon yaratacaktır.

8. 16.7.2018 burger temdit 460kTL %18,75. Hazineye 2 kere sordurdum mt üstüne çıkamıyoruz dedi. Bana oran biraz düşük geldi. Sanırım burger kredileri azaltıp mevduata olan akut ihtiyacını düşürmek istiyor. Yapacak bir şey yok. Burger gibi bir banka için oran minimum %19.50-%19.75 bandında olmalıydı.

Bu arada rodeo dün %19.25 teklif etti.Pazarlıkla %19.50 alındı. (Eski müşteri yeni para için). Ama şehir dışında olduğum ve cep telefonum ve internetim bir ara bozulduğu için tereddütte kaldım. O nedenle burgerden devam ettim.
    Son düzenleme : rxpu; 17-07-2018 saat: 12:40.

Sayfa 117/1252 İlkİlk ... 17671071151161171181191271672176171117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •