Sayfa 129/1252 İlkİlk ... 29791191271281291301311391792296291129 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Parayı günlükte tutup düştüğü yerden toplayacaktın....

Yatırım tavsiyesi değildir...

En son faiz arttığında dolar 4.50 kadar verdiler..Şimdi 4.80 TLtaşımamız bu gerçeği değiştirmiyor...DXY de trend (benim indikatörlere göre) oluştu...102-104 ilk hedef uzun vade 120 bile konuşulabilir...Bankaların bilançoları çok kötü...Piyasa da hergün bir şirket sorunlu durumuna düşüyor...Sürekli dış ticaret açığı bütçe açığı bilmem ne açığı verip duruyoruz...Bu dalgalı nedeniyle kriz her geçen gün derinleşerek devam edecek ..Çıkış yolu ABD nin IMF ile bize desteğinden başka çare yok gibi görünüyor ...IMF kelimesini duyduğumda full TL olurum..........

3. ısctr 1 usd altına inmiş yaa,

sanırsam yavaş yavaş bist e sancak dan yanaşmak lazım

en son 2009 yılında 1.04 usd görmüş

bedava ama ????

hele bir dip çalışması yapsın onu görelim
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Borsada küçük yatırımcıya gel gel hareketi-taktiği başlamış gibi...Geçen hafta millete bankaları bastılar.bakalım bu hafta neler çakacaklar...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5. tc yi kargocu kuryeci kim varsa vermiyor muyuz oraya ne yazıyorsunuz at hırsızı tipler geliyor çoğu zaman kurye mesela .

Geçen gelen bana Türkçe bile bilmiyordu Afgan Tatar artık nereli ise .

Ben daha önce dediğim gibi whatsapp grubu oluşturabilir cep telefonları ile misal .

O da boş bir hayal bence ad soyad bile vermeyen cep nosunu mu verir mi dersiniz .

Ama keşke verse çok sağlıklı bir yapı olur .

Çünkü artık banka hesabı açarken cep telefonu zorunlu şimdi .

Bankada hesabı var ise cep telefonundan sorgu oluyor .

Cep numarasını aynı bankada birden kişiye verilememektedir artık .

Numara ile sorgulama var hepsinde çünkü arayınca başka şubesini bile merhaba xxx bey diyor direk şubeyi ararsanız .

Bu fikrimi mantıklı bulan var mıdır bilmiyorum ama böylece spekülatif Bilgi kirliliği olmaz diye düşünüyorum ben .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. dolar 4.76 altı yok gibi arkadaşlar merkez şöyle 200 ve üzeri artırırsa belki 70-72 kırabilir ben almaya başladım yine,en son 56 dan almış 78 den satmıştım,dolar bu kez dönerse 5i kırar gider 5.15 civarı yeni zirvesi olur nereden baksanız 40-50 kuruş ,80 lerden aldım biraz sabah banka açılınca umarım yükselmemiş olur ve 78-79 neyse artık alacağım yine,kademeli alım yapmak lazım ben hep günlük faizdeyim zaten sıkça da burda paylaşım yapıyorum ama 1 aydır artık hesapta dolar tutmadan yatırım yapmıyorum,en son geçen hafta dolar aldım 2 gün sonra sattım ,5 ayda mevduatın vermediği faizi kazandım(18.50 hesabını yaptım üstelik) ,hükümete,damata güvenmiyorum herkes tutturmuş orta vadeli plan bu kadar beklenti nedir anlamadım 2 hafta da mucize yaratacak hükümet yapısal reformları bırak ülke her geçen gün antidemokratik yasalara uyanıyor,tüm makro göstergeler aşağıdak,temmuz enflasyonu kötü,cari açık kötü,bankaların sorunlu kredileri yükseliyor,borsanın düşüşü bile buna iyi bir işaret,tl mevduata ek muhakkak dolar yapılmalı ülkede.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Yeni giriş mi temdit mi? Oran bugün mü (17.4) dün (16.4) mü alındı?
    Bayram sonrası diye rxpu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Taze oranlar
    Ziraat 1m üstü 32-45 gün temdit 19%
    Halk 250k 32-45 gün temdit 18.75%
    Deniz 250k 32-45 gün temdit 18.5%

Sayfa 129/1252 İlkİlk ... 29791191271281291301311391792296291129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz