Sayfa 1045/1252 İlkİlk ... 45545945995103510431044104510461047105510951145 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 8,353 - 8,360 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bence uvp (uzun vadeli program 2071 ve ötesi) yi beklemekte fayda var daha sağlam açıklamalar gelebilir.
    bakalım akşam bloomda küresel piyasalarda faiz artışı çözüm değil şu anki kur seviyesini hak etmiyoruz ovp ye bakmak lazım sözünü ilk kim söyleyecek merakla bekliyorum

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bakalım akşam bloomda küresel piyasalarda faiz artışı çözüm değil şu anki kur seviyesini hak etmiyoruz ovp ye bakmak lazım sözünü ilk kim söyleyecek merakla bekliyorum
    En inbe, en önce, telafuz eyleyecek...
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Aslı Şafak'ı aparaya alacağız bahri. Rahat ol. 2 gün sonra işlem tamam.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Ya ne planmış dostum ya, adamlar kaç senedir başta, kazanmaktan ümitleri mi yokmuşta planı açıklamak aylar sürüyor, o kadar beklemeye dağ fare doğurmasa bari..
    6 dan bari 5,5a gelir mi diye ümit ettik yine aldı başını gitti, 1000 bp artırsa, abd ile el sıkışsa 5,5 u görür mü deriz artık ancak
    Ovp diyet yapmak gibi birşey hep bir başlangıç tarihi var ama neden hemen başlanmadığının cevabı yok.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ovp diyet yapmak gibi birşey hep bir başlangıç tarihi var ama neden hemen başlanmadığının cevabı yok.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bu diyet Hz. Yusuf un rüyası gibi

7 yıllık bolluk
    7 yıllık kuraklık gibi olacak
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Dolardayım ama yazık bu ülkeye

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Akşam dolar 7 olur mu ?
    Ilk mesajınızı gerçek hissiyatiniz mi ...ikinci mesajınız mi yoksa gerçek ....eğer ikinci mesaj gerçek değilse maytap geciyirsunuz.... yok ikinci mesaj maytap geçmek için değilse ilk mesajınızda maytap
    geçmişsiniz ...

Net döviz açığı olan firmalar
    bu sabah 1.360 milyar tl lik döviz borcu ile güne başladılar, dolar 6.27 den 6.42 ye çıktı. Firmalar,
    akşamı 1.393 milyar tl lik borç yükü ile kapadılar. Günün özeti,
    33 milyar tl lik kur zararı
    Bir günde 33 milyar tl zarar! Bir günde!
    CRASH Tüm HIZIYLA otobanda.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Durmak Yok.!!

Çantacılara selam.!!
    CRASH a devam.!!
    Kaos tüm HIZIYLA otobanda.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 1045/1252 İlkİlk ... 45545945995103510431044104510461047105510951145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •