Sayfa 1102/1252 İlkİlk ... 10260210021052109211001101110211031104111211521202 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 8,809 - 8,816 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. TOBB Hisarcıklıoğlu : Ben bir Kayserili olarak söyleyeyim bak şimdi paranı bankaya götürsen %22 23 faiz alıyorsun. Kredi istersen %30. Şimdi biz dedik ki TOBB olarak bir finansal inovasyon yapalım KOBI bankaya gittiğinde mevduat faizinden kredi kullansın.
    10 milyar TL kaynağı bu iş için ayırdık.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Arjantinde dün ve bugün 31'den 38,5'e çıkan dolar arjantin merkezbankasının %45'ten %60'a faiz artırmasına rağmen 35'e düştü ve şu an yine 38,5

Yani faiz bir noktadan sonra işe yaramıyor, temeli düzeltmek gerekiyor. Temeli düzeltecek adımlar gerekli.
    Evet evet yaramıyor kesinlikle..

Yatırım tavsiyesi değildir...

3. Dünyanın en güçlü 10 ekonomisi arasına girecektir. Şimdi Arjantin ile kıyaslıyoruz sürekli. Bizi kıskanıyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    arkadaşlar birisi teb marifetlisine kontrol edebilir mi ? anasayfasında 20.50 olmuş yazıyor ben hesap kapadım açtım 21.50 oldu.dün 19.50 idi biliyorsunuz stopajdan mı yoksa 2 puan net artış mı yaptı teb.
    ben az önce aç kapa yaptım 20,5 gösteriyor. siz de nasıl 21,5 oldu?

5. 28,08 DE yaptığım mevduatı bozmalımıyım.hafta sonu geliyor 2 günde öyle geçecek

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    hocam iyimisin ironi yaptım
    Pardon abi ciddi diyorsun sandım

Yatırım tavsiyesi değildir...

7. TÜRKİYE CDS 536,63 % 1,27

neymiş günü kurtarmakla olmuyormuş.
    adam sen bana olan bir borcunu öde önce diyor.

bırak bu mevduat vergi ayaklarını ...demekte..
    Son düzenleme : TOPRAK-SERDAR; 31-08-2018 saat: 12:14.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    açıkça yazsana.!!
    Vatandaş anlasın.!!!
    Sistem vatandaşı soymak üzere kurulmuş.!!

Arjantin’den beter durumdayız.!!
    Millete din imam pazarladılar.!!
    Kendileri han hamam sahibi oldular.!!
    Enkazıda vatandaşa yükleyecekler...!!
    bosporos kardeşim, tamam biz bu gaspçılardan akıl almaz, dünya da eşi benzeri görülmemiş bir zarar gördük.. fakat bu zihniyet sadece bunlarda değil..

sana tuhaf gelecek birşey söyleyeyim; biz ikimiz de bonozedeyiz biliyorsun.. imar bankasında insanların haklarını gasp edilmesini isteyen esasen sol düşünen taraftı...

o zamanlar da yatırım danışmanları vardı, yatırım danışmanları imar bankasının batmasını ve oradaki insanların tasarruflarının ödenmemesini istiyorlardı.. peki argüman neydi? imar bankası tuhaf işler yapıyormuş,, esasen bunun temeli de araştırıldığın da uzan düşmanlığı olduğu görülüyor.

zira o dönem tuhaf işler yapan banka sadece imar bankası değildi bilakis diğer bankalar paraları hortumlayıp yurt dışına kaçırıyorlardı. uzanlar sadece kendi şirketlerine aktarıyorlardı yapi "para" yurtiçindeydi..

ben biliyorum (çeşitli kaynaklardan aldığım bilgi) imar bankasında haksız-hukuksuz insanların tasarruflarının gasp edilmesini SOL ZİHNİYET İSTEMİŞTİR. akp iktidara yeni geldiği için yaratılan bu algıyı doğru bulmuş ve gerekeni yapmıştır.

mutlaka sen şimdi iktidar da bunlar var diye yazıyorsun, ama hiç bir kesim diğerinden daha iyi değil, bilakis sol zihniyet daha bozuktur..

saygılar,

Sayfa 1102/1252 İlkİlk ... 10260210021052109211001101110211031104111211521202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •