Sayfa 12/1252 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Erdoğan'ın "faizin düştüğünü göreceğiz" açıklamasının TCMB faizi olarak algılanmasıyla dolar/TL 4.81'i aştı
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by tr123456 Yazıyı Oku
    Erdoğan'ın "faizin düştüğünü göreceğiz" açıklamasının TCMB faizi olarak algılanmasıyla dolar/TL 4.81'i aştı
    Bence tcmb ile ilgisi yok. Yabancılar çıkış yapıyor. Nedeni bence bu.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    500bp faizi yapıştıracak,
    Acı reçete, küçülme
    . Yanlız reis hem faiz hem dolar düşecek diyor, o nasıl bi reçeteyle olacak göreceğiz.

Artık sıktı, dayak yemekten usandım, rakama bakmadan önce %50 sonrasında %100dövize geçmeyi düşünüyorum, müzmin tl ci yoldaşlar ne düşünüyorsunuz.
    benim validenin bir miktar tlsi var ortam durulur biraz çekilir diye beklerken 6 olacak dolar. heralde sonunda fiyata bakmadan gireceğiz bi yerden.

4. bugün bankadan hiç elden döviz çeken oldumu, yada problem yaşayan varmı. Banka ismi yazmadan paylaşalım.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bence tcmb ile ilgisi yok. Yabancılar çıkış yapıyor. Nedeni bence bu.
    cuma günü not açıklaması baya negatif olacak heralde.

Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    cuma günü not açıklaması baya negatif olacak heralde.
    Not düşüşü spekülasyonunun da ötesinde bence yeni sistemi görmek istiyorlar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Not düşüşü spekülasyonunun da ötesinde bence yeni sistemi görmek istiyorlar.
    kesinlikle söylemleri ve eylemleri görmek istiyorlar ! dün aslında piyasa dostu küresel para politikalarına daha da entegre olacağız tarzında mesajlar verildi ancak uygulamalı olarak bunu görmek isteyeceklerdir !

yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kesinlikle söylemleri ve eylemleri görmek istiyorlar ! dün aslında piyasa dostu küresel para politikalarına daha da entegre olacağız tarzında mesajlar verildi ancak uygulamalı olarak bunu görmek isteyeceklerdir !

yatırım tavsiyesi değildir
    şuan gereken sağlam bir faiz artışı ama hiç umudum kalmadı

Sayfa 12/1252 İlkİlk ... 2101112131422621125121012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •