Sayfa 1236/1252 İlkİlk ... 236736113611861226123412351236123712381246 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,881 - 9,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    e turuncu faiz artışlarını eski müşteriye yansıtıyor değil mi ?
    Bana yansıtmadı

2.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Bana yansıtmış

3. Banada yansıttı bugün...20+2

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Evet yansitiyor. 250k uzeri 16 idi 18 oldu. Arada 2 puan var. Keske bu yarim yada bir puana dusse.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    5 liram olsa Halkbank'a yatırmam. Bu kadar olumsuz haber varken asla!
    Şu an riskli tabi. Bir ceza gelmesi durumunda ne olacağı belirsiz..

6. 24.05.2018
     Alıntı Originally Posted by Ahme
    Ben full dolardayım, gelirim tl. Dolar düşerse gene alırım.
    sn ahme.. portföy dağılımını paylaşmışsın. %100 dolar.. gelen parayı dolara çevireceksin. mantıklı.

27.05.2018
    Selam gençler 800-900,000 usd param var. Pzt dönüşüm mevcut yalnız seçim sonrasına 200,000 usd bozmayı düşünüyorum ona göre mevduat uzunluğu yapıcam.
    gençler olarak teşekkür ederiz. varlık özetini de paylaşmışsın. ama dur bakim bir tuhaflık var sanki.. 800-900K usd kadar.. nasıl bir yuvarlama bu sn ahme?.. 100K dolar kadar.. ilginç.. varlık özetini sanal ortamda bu kadar rahat yazman da ilginç ama neyse devam edelim...

12.06.2018
    Ben zaten dolardayım 100 bin tl çerez parası faizde tutuyorum. Burdakiler bunu anlamaz boşa anlatma hepsi mevduat tl ci
    burası muamma ama dolarların bir kısmını satıp tl ye geçtin anlaşılan. peki..

20.07.2018
     Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    2.5 milyona 2 gün önce satışa çıkardığım eve 2.4 m alıcı anlaştık.
    Haftaya satış gerçekleştireceğim böylelille nakit param 5-6 m arasına geliyor. 2.300.000 ü (emlakçı ve tapu harç düştükten sonra) tl de tutmak faiz yemek iyi bir strateji midir?
    allah bereket versin.. versin de.. bir ay önce tl ciyi aşağılarken bu soru ne alaka şimdi? anlamadım ama neyse.. devam..

24.07.2018
    Aha sabit tl de durursam en adi ********im artık.
    hoppalaa.. 4 günde ne oldu da tl faizi yeme fikrinden tl de durursam ********imlere geldik sn ahme?? ama neyse olur böyle kafa karışıklılıkları diyelim.. demeyelim de diyecez mecburen..

10.08.2018
    6.20 den aldık satmıyorum hayatta satmam.
    ahan da doğru yolu bulmuşsun sn ahme. sabit tl de durursam ********imden, doları satarsam ne olayıma gelmişsin. isabetli karar bence tebrik ederim... derken.. haydaa..

03.09.2018
    6.40 dan aldıklarımı sattım ama düşmüyor namussuz. Neyse tl mevduat yapmaktan çok kazanıyorum problem yok şuan için stratejimde.
    sn ahme iyi misiniz?..

04.09.2018
    Finans 100,000 5.25
    Ing 100,000 5.50
    Vakıf 700,000 5.50

32 gün bağlandı.
    neyse.. dolarları iyi orandan bağlamışsın sn ahme bravo valla..

04.09.2018
    Merkez bankası öncesi 250 bin usd bozmayı düşünüyorum.
    haydaaaa.. madem bozacaktın niye bağladın 32 gün sn ahme..?

04.09.2018
    Teb marifetlide bir miktar dolarım var trade için kullandığım.
    ha pardon.. bahsettiğin kenardaki paran olsa gerek. 250K dolar.. bir miktar!.. hmm.. doğrudur..

yahu sn ahme..

arşivine ulaşamadığım eski senelerde paylaştığınız oranlar bana da abartılı geliyordu ve galiba sallıyor diyordum. hadi dur benim paranoyamdır dedim sustum. başkaları da sizi eleştirdi, atıyorsun dedi ben yine de size inanmayı seçeyim dedim uzun bir süre..

ancak son raddede çelişkili birkaç gönderiye daha şahit olunca dur yahu deyip, üşenmeyip araştırdım ve yukarıdaki bu tablo çıktı. sonuçta, ya çok heyecanlı bir forumdaşımızsınız, fikirler arasında çabuk savruluyorsunuz ya da afedersiniz ama bazı bilgileri sallıyormuşsunuz gibi bir kanaate vardım.

peki beni, manyak mı lan bu, niye uğraşmış bu kadar dedirten cinsten bu yazıyı yazmaya iten esas sebep ne oldu..?

bu başlıkta paylaşılan oranları bir araya toplamak gibi inanılmaz bir işe soyunan iki arkadaşımız var burada. yuji ve newstr.. sağolsunlar! yuji.. yetmiyormuş gibi paylaşılan oranların yanına paylaşanı da yazıyor, paylaşı linkini de.. dün oraya bir baktım ki, ne hikmetse tüm en yüksek oranlar sn ahme tarafından gönderilmiş. ve yine ne hikmetse yıllardır bu böyle..

diyeceksiniz ki yahu adamın parası çok ondan alıyordur bu yüksek oranları. ama bence kazın ayağı öyle değil.. burada bahsi geçen rakamlar civarında mevduat bağlayan başka insanlar da var emin olun.. sadece sn ahme gibi(?) lanse etmiyorlar.

tabi ki kanıtlayamam ama.. ben artık, bu kadar çelişki içeren, birçok kişide şüphe uyandıran paylaşımlarda bulunan sn ahme'nin paylaştığı oran ve rakamlara şüphe ile bakmayı tercih edeceğim.

şahsi fikrimdir. katılmak katılmamak tabi ki sizin bileceğiniz birşeydir.
    Son düzenleme : shorts; 06-09-2018 saat: 04:34.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,130
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    24.05.2018

tabi ki kanıtlayamam ama.. ben artık, bu kadar çelişki içeren, birçok kişide şüphe uyandıran paylaşımlarda bulunan sn ahme'nin paylaştığı oran ve rakamlara şüphe ile bakmayı tercih edeceğim.

Yalniz olmadigina eminim.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    24.05.2018

sn ahme.. portföy dağılımını paylaşmışsın. %100 dolar.. gelen parayı dolara çevireceksin. mantıklı.

27.05.2018

gençler olarak teşekkür ederiz. varlık özetini de paylaşmışsın. ama dur bakim bir tuhaflık var sanki.. 800-900K usd kadar.. nasıl bir yuvarlama bu sn ahme?.. 100K dolar kadar.. ilginç.. varlık özetini sanal ortamda bu kadar rahat yazman da ilginç ama neyse devam edelim...

12.06.2018

burası muamma ama dolarların bir kısmını satıp tl ye geçtin anlaşılan. peki..

20.07.2018

allah bereket versin.. versin de.. bir ay önce tl ciyi aşağılarken bu soru ne alaka şimdi? anlamadım ama neyse.. devam..

24.07.2018

hoppalaa.. 4 günde ne oldu da tl faizi yeme fikrinden tl de durursam ********imlere geldik sn ahme?? ama neyse olur böyle kafa karışıklılıkları diyelim.. demeyelim de diyecez mecburen..

10.08.2018

ahan da doğru yolu bulmuşsun sn ahme. sabit tl de durursam ********imden, doları satarsam ne olayıma gelmişsin. isabetli karar bence tebrik ederim... derken.. haydaa..

03.09.2018

sn ahme iyi misiniz?..

04.09.2018

neyse.. dolarları iyi orandan bağlamışsın sn ahme bravo valla..

04.09.2018

haydaaaa.. madem bozacaktın niye bağladın 32 gün sn ahme..?

04.09.2018

ha pardon.. bahsettiğin kenardaki paran olsa gerek. 250K dolar.. bir miktar!.. hmm.. doğrudur..

yahu sn ahme..

arşivine ulaşamadığım eski senelerde paylaştığınız oranlar bana da abartılı geliyordu ve galiba sallıyor diyordum. hadi dur benim paranoyamdır dedim sustum. başkaları da sizi eleştirdi, atıyorsun dedi ben yine de size inanmayı seçeyim dedim uzun bir süre..

ancak son raddede çelişkili birkaç gönderiye daha şahit olunca dur yahu deyip, üşenmeyip araştırdım ve yukarıdaki bu tablo çıktı. sonuçta, ya çok heyecanlı bir forumdaşımızsınız, fikirler arasında çabuk savruluyorsunuz ya da afedersiniz ama bazı bilgileri sallıyormuşsunuz gibi bir kanaate vardım.

peki beni, manyak mı lan bu, niye uğraşmış bu kadar dedirten cinsten bu yazıyı yazmaya iten esas sebep ne oldu..?

bu başlıkta paylaşılan oranları bir araya toplamak gibi inanılmaz bir işe soyunan iki arkadaşımız var burada. yuji ve newstr.. sağolsunlar! yuji.. yetmiyormuş gibi paylaşılan oranların yanına paylaşanı da yazıyor, paylaşı linkini de.. dün oraya bir baktım ki, ne hikmetse tüm en yüksek oranlar sn ahme tarafından gönderilmiş. ve yine ne hikmetse yıllardır bu böyle..

diyeceksiniz ki yahu adamın parası çok ondan alıyordur bu yüksek oranları. ama bence kazın ayağı öyle değil.. burada bahsi geçen rakamlar civarında mevduat bağlayan başka insanlar da var emin olun.. sadece sn ahme gibi(?) lanse etmiyorlar.

TEB marifetlide 2. Seferdede hoşgeldin alıyorum diye yazdığı andan itibaren bende de artık inandırıcılığı bitmişti.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1236/1252 İlkİlk ... 236736113611861226123412351236123712381246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •