Sayfa 1244/1252 İlkİlk ... 24474411441194123412421243124412451246 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,945 - 9,952 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Hoşgeldini bitenler için:
    Burgan O/N %19
    Vakıf O/N %19
    Bugün benim alabildiklerim bunlar.

2. Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    TL'de mevduat bankalarının %25.5 %26 verildiğini duydum.

duyanınız var mı

teşekkürler.

syg,
    Kimmiş o Bonkör
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler. Resmen "rating" linkini saklamışlar. Bunun da Moody's notundan farkı yok. Ulusal AAA ama Hay yarabbi!
    Rica ederim, bu arada benim anladığım kadarıyla genel durumunu gösteren notu b+, Moody's e denkliği ise b1 oluyor. Ulusal dediği çok anlamlı gelmedi Ayrıca 20 Temmuz değerlendirmesi çok güncel değil. Ciddi devalüasyon oldu, o tarihten sonra.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Hoşgeldini bitenler için:
    Burgan O/N %19
    Vakıf O/N %19
    Hoşgeldin faizi bittikten sonra parayı o bankadan çekip, 6 ay sonra tekrar aynı bankaya getiridiğinde yeniden hoşgeldin faizi alabiliyor musun?

Eğer öyle ise 3 ay TEB marifetliden hoşgedin alıp sonra Vakıf Arı ya geçip 3 ay da ordan hoşgeldin alıp sonra Odea da 3 aylık oksijen hesap açıp sonra tekrar TEB marifetli ye dönebiliyoruz değil mi? Yani 3 banka arasında git gel yaparak sürekli hoşgeldin faiainzden faydalanabilir miyiz? Deneyen var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by 40YILLIKSANAYICI Yazıyı Oku
    Hoşgeldin faizi bittikten sonra parayı o bankadan çekip, 6 ay sonra tekrar aynı bankaya getiridiğinde yeniden hoşgeldin faizi alabiliyor musun?

Eğer öyle ise 3 ay TEB marifetliden hoşgedin alıp sonra Vakıf Arı ya geçip 3 ay da ordan hoşgeldin alıp sonra Odea da 3 aylık oksijen hesap açıp sonra tekrar TEB marifetli ye dönebiliyoruz değil mi? Yani 3 banka arasında git gel yaparak sürekli hoşgeldin faiainzden faydalanabilir miyiz? Deneyen var mı?
    TEB Hariç Hayır

7. Aşağıdaki tabloda 3 aya kadar vadeli TL ve USD mevduatlara uygulanan ağırlıklı ortalama faiz oranları var. Bu oranların altında ya da bu oranlarda binlerce insan var, yazık insanların birikimine. Bizim TL hesaplarda eriyor ama bu kadarına da pes doğrusu.
    Mevduat faizleri.jpg

8.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Hoşgeldini bitenler için:
    Burgan O/N %19
    Vakıf O/N %19
    Hangi tutarlar için hocam bu oranlar?

Sayfa 1244/1252 İlkİlk ... 24474411441194123412421243124412451246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız