Sayfa 13/1252 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. usd 4.8440
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    şuan gereken sağlam bir faiz artışı ama hiç umudum kalmadı
    net söylemlerle bile kuru belli ölçüde sakinleştirebilirsin 24 üne kadar zaman kazanırsın ancak bu niye yapılmıyor işte bende bunu anlayamıyorum ??

3. TL'nin çizdiği zayıf performans onu saldırıya açık hale getiriyor. 5'i görmeden TCMB'den bir faiz artırımı gelmesi aklı selim olanı gibi duruyor. Borsadan çıkan paralar ülkeyi terketti mi yoksa pusuda faiz artışını mı bekliyorlar.

Ve bugün özellikle büyük bankalardan 1milyon üstü için oran alan oldu mu?

4. merril net 476 mil tl mal satmış bugun
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Ben banka hisselerinin %10 dan fazla değer kaybını sadece 2000 deki krizde gördüm..2008 de borsada değildim 2007 de tüymüştüm ....Bu gün TR nin en büyük bankaları %10 civarında değer kaybı yaşadı..Bazı tahtalarla endexi tutmasalar endex 90 altına kaymıştı....

İlerleyen zaman ne gösterecek....!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben banka hisselerinin %10 dan fazla değer kaybını sadece 2000 deki krizde gördüm..2008 de borsada değildim 2007 de tüymüştüm ....Bu gün TR nin en büyük bankaları %10 civarında değer kaybı yaşadı..Bazı tahtalarla endexi tutmasalar endex 90 altına kaymıştı....

İlerleyen zaman ne gösterecek....!!!!
    Garan 2 günde yaklaşık %20 düştü...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. bankalardan paramı çekmeyi düşünüyorum ne dersiniz.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    bankalardan paramı çekmeyi düşünüyorum ne dersiniz.
    Yardım lazımsa geleyim..Taşımaya filan...Yastıkaltı bank daha yüksek faiz veriyorsa ben de getireyim...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

Sayfa 13/1252 İlkİlk ... 3111213141523631135131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •