Sayfa 152/1252 İlkİlk ... 521021421501511521531541622022526521152 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bir aydan kısa vade takılmak isteyenler için Denizbank iyi oran teklif ediyor.

İki gün önce yazdığım oranlardan bağlamayı düşünen birkaç arkadaş vardı ne yaptılar merak ettim.Artık parasına oran alanlar pek yazmaz oldu ,hayrola !

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    http://www.milliyet.com.tr/yazarlar/...ontent=2705601

https://twitter.com/selva_demiralp/s...60660936237056

tekrardan paylaşayım dedim ! faiz işleyiş mekanizması ancak bu kadar iyi anlatılabilir !

sen faiz artırmasanda piyasa artırıyor zaten ! yatırımcı mevduat faizini beğenmezse bono alır eğer sıkıntı sadece mevduat faizi ise !
    ama faiz artırmayarak daha yüksek bir kur ve daha yüksek bir enflasyona gereksiz yere katlanmak zorunda kalırsın ! kredibilite olayına hiç girmeye gerek yok ! faizleri kalıcı olarak düşürmenin tek yolu ülkeye kaynak girişini artırmak ! bu da sihirli değnekle pat diye olacak bir şey değil !
    Ya seve seve ya seve seve diyebiliriz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,117
     Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    olur demezler..

ama çuvalla götür masaya vur, o inşaat baronları nasıl sana "ağbi köpeğen olayım gezdir beni" diye inleyecekler..

canlıyı görünce işler değişir, baron kedi olur, kedi fare, fare sinek..

ytd.

syg,
    Takmayin kafayi bu insaatcilara bu kadar, adamlarin elinden bu geliyor bunu yapiyorlar.

Siz yuksek faizi alin dalganiza bakin.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    olur demezler..

ama çuvalla götür masaya vur, o inşaat baronları nasıl sana "ağbi köpeğen olayım gezdir beni" diye inleyecekler..

canlıyı görünce işler değişir, baron kedi olur, kedi fare, fare sinek..

ytd.

syg,

2 yıllık tahvil faizi

%25 üzerinde kalıcı olursa
    siz o zaman görmenizi isterim o burnundan kıl aldırmayan müteahhit arkdaşları
    dominos pizzacısı gibi
    bir alan 2nci bedava demezse.....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Takmayin kafayi bu insaatcilara bu kadar, adamlarin elinden bu geliyor bunu yapiyorlar.

Siz yuksek faizi alin dalganiza bakin.

Syg,
     Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    2 yıllık tahvil faizi

%25 üzerinde kalıcı olursa
    siz o zaman görmenizi isterim o burnundan kıl aldırmayan müteahhit arkdaşları
    dominos pizzacısı gibi
    bir alan 2nci bedava demezse.....
    Geçen Hafta çapkın laz lüks inşaatçı oturduğum sitenin altındaki alışveriş merkezini ve tüm dükkanları sessiz sedasız elden çıkardı. Hatta duyduğum kadarıyla operasyon o kadar gizli yapılmış ki dükkanlarda ticaret yapan esnaflardan bazıları bulunduğu dükkanı satın alanlara gidip fark vererek satışı üzerine almış. Dükkanlar ciddi anlamda düşük fiyatlardan satılmasına rağmen içinde bulunan esnafa haber dahi verilmemiş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Gösterge de.20.50 civari yataya bağladı 21 e gidemedi bi turlu 24 temmuzu mu bekliyor acaba ?

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Gösterge de.20.50 civari yataya bağladı 21 e gidemedi bi turlu 24 temmuzu mu bekliyor acaba ?

bu şartlarda %25 görmesi için 2-3 ayı var

eylül ve ekimde bu oranlara gelmesi beklentim dahilinde..
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Şu an için öyle ama birde eylül de bakalım beklentiye. Hele dolar 5 tl üstüne atarsa o zaman görürüm anya yı konyayı ...
    Zar tutulan masa oynanmaz...
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

Sayfa 152/1252 İlkİlk ... 521021421501511521531541622022526521152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •