Sayfa 434/1252 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    yandaş medya da işin ucu kendine dokununca bağırır... hiç merak etmeyin... doğuş ve demirören de yurt dışındaki mallarına el konulacağı hissine kapılsın bakın yayınlar nasıl değişiyor. Şuan Şahenk bile huzursuzluğunu hissettirdi. Soylu ve Gül ün ne mal varlığı var abd de !!! bunlar bak sizlere de aynısını yaparım uyarısıdır. Sağlam kazık dolarda olmak değildir. Sadece yaptığınız tercih doğru tercih olabilir. Bir bakarsın sabah uyanmışsın, kuru 3,50 a sabitledim veya 1 tl'ye yaptım diyebilir. Bunlar her zaman ihtimal içinde olan ekonomik hamlelerdir.
    Benim orada yazdıklarım hiç ekonomiden anlamayan insanlara, düz mantık ne yapabileceklerine dair kendilerine yön gösterecek sinyallerdir.
    YTD
    boş düşünce.!!
    O gece bitirirler işini.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Yeni dünya finans sistemi global sistem dedikleri
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    yandaş medya da işin ucu kendine dokununca bağırır... hiç merak etmeyin... doğuş ve demirören de yurt dışındaki mallarına el konulacağı hissine kapılsın bakın yayınlar nasıl değişiyor. Şuan Şahenk bile huzursuzluğunu hissettirdi. Soylu ve Gül ün ne mal varlığı var abd de !!! bunlar bak sizlere de aynısını yaparım uyarısıdır. Sağlam kazık dolarda olmak değildir. Sadece yaptığınız tercih doğru tercih olabilir. Bir bakarsın sabah uyanmışsın, kuru 3,50 a sabitledim veya 1 tl'ye yaptım diyebilir. Bunlar her zaman ihtimal içinde olan ekonomik hamlelerdir.
    Benim orada yazdıklarım hiç ekonomiden anlamayan insanlara, düz mantık ne yapabileceklerine dair kendilerine yön gösterecek sinyallerdir.
    YTD
    Onu bankada yapar hükümet.
    Vatandaş ta ithalat yapacağım der ve bankadan 1tl ya 1 dolar alır.
    Güzel fikir.
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

4. Taner Özarslan cuma günü bu seviyeden ( 5,07 idi sanıyorum) dolar alan trene son vagondan biner demişti.Yorumsuz.

6.  Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    YTD

ahhh keşke doları 1 tl yapsa da gidip dolar alıp Amerikaya yerleşip ağalar gibi yaşaşak,
    insanın psikolojisini bozuluyor buralarda.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    endeks 93.800 altına sarkarsa
    satışlarda "sertleşme" yaşanabilir..
    önemli..

ytd.

syg,

Turkish Lira Tumbles To Fresh Record Lows, Bonds Crash As Actions Speak Louder Than Words
    https://www.zerohedge.com/news/2018-...k-louder-words

Sayfa 434/1252 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •