Sayfa 465/1252 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. doların artması istenen izlenen politika ..mehmet simsek zeybekci varken konusurdu piyasalar ya takar ya takmazdı ama konusurdu simdi dun %7 yaptı damattan veya baskasından tek bir cıt sesi geldimi gelmedi...dolar artınca vatandas dolarını bozar diye dusunuyorlar ama daha da cok alıyor cunku yaptıklarıyla soyledikleri farklı oldugu icin kimse ekonomiye guvenmiyor ..doların yukselmesi isteniyor cunku ekonomi yavaslıcak oyle dusunuyorlar ama bir taraftan tesviklere devem ( 46 milyar tl ) ihracat artacak diye dusunuyorlar hicbir faydası yok ihracata ...dolar artınca maliyetler artttı deyip daha rahat zam yapıyorlar butcede kullanıyorlar...ve kanal istanbul yapılacak 2 tarafına butik sehir yapılacak dediler butik sehir ney sosyete villaları bunları kim alacak %80 arap iran alman rus ingiliz ...sen sehirde vatandas olarak 1 daire parasına 100 m2 anca alırken yabancı oradan aynı paraya villa alacak ..( tl nin asırı deger kaybından dolayı heriflere turkiye beles ulkesi ) .....rahip papaz bireyre kadar iran biryere kadar ..nedir yani irandan almazssan ıraktan alırsın rusya dan alırsın ...doların yukselmesi istenmese zaten harekete gecersin hic bir hareket var mı yok demekki istiyorlar .

2. Günaydınlar...
    Alternatifbank (Eski Abank) VOV TL. hesabının faiz oranını 50 baz puan artırarak %19'a çıkarmış! (küçük bir işaret fişeği)

3. Hürriyet ile Milliyet gazetelerine baktığımda acaba yanlışlıkla Sabah mı okuyorum sanıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Hürriyet ile Milliyet gazetelerine baktığımda acaba yanlışlıkla Sabah mı okuyorum sanıyorum
    aydın dogan bunları sattı demirorenlere yani gayet normal bu durumda

5. ekimde 5.40 hareketi bekliyorduk beklenmedik zamanda geldi temmuz ortasından dune kadar gordu orayı ..ekimde herkes yukselis beklerken dusuyormus birde

6.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Hürriyet ile Milliyet gazetelerine baktığımda acaba yanlışlıkla Sabah mı okuyorum sanıyorum

Otogazcı,
    1 milyar dolar kredi alarak,
    satın aldı
    full zararda
    ne deseler onu yazacak,
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7. 5.18 e düştü, ne olduğu konusunda bilgisi olan var mı

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. az sonra ahaber: dolar rekor dustu vatandas dolarını bozdurdu dolar dustu bu bile benim doların yukselmesine bilerek izin verildigini gosteren bir gostergedir ...faiz artırmayarak zaten doların yukselisne izin verdiler gecn gun ..reel faiz +2 ....rusya brezilya gibi diger ulkerlerde +4+6 seviyesinde .bizim gibi ulkede reel faiz sadece +2 su enflasyonla ...gelecek aylarda faiz artmassa oda kalmıcak ..en az +8 olması lazım ..yani doların yukselisi isteniyormu istenmiyormu acık zaten .

Sayfa 465/1252 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515565965 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •