Sayfa 512/1252 İlkİlk ... 124124625025105115125135145225626121012 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by hisar06 Yazıyı Oku
    .....
    4. Ben uyarımı yaptım, günah benden gitti. Gerisi kendi bileceğin iş. Her halde ceza ehliyetin tamdır.
    Sn. BOSPOROS 155'e şikayet edilecek gibi anlıyorum. Adamın kürtajına engel oldu sanırım.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Sn. BOSPOROS 155'e şikayet edilecek gibi anlıyorum. Adamın kürtajına engel oldu sanırım.

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    burasının konusu "banka mevduat faizleri" ama nedense çoğu kişi konuyu "TL banka mevduat faizleri" olarak algılıyor. biri gelip dolar hakkında yazınca da doğal olarak kızıyorlar...
    yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    26 Temmuz'da yazdığım yazıyı alıntılıyorum Sayın Omega0607. 24 Temmuz'daki toplantıya kadar umutluydum. 4.58'den temmuz ortası alacakken cesaret edemedim. Toplantı sonrası 4.80'den aldım.
    Tebrik ederim .Ben şahsen cesaret edip alamadım ..4.50 civarı iken 4.20 test eder o civardan alırım demiştim .Evdeki hesap çarşıya uymuyor heleki konu dolartl ise hiç ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

The number and magnitude of shocks hitting EM is notable: (i) G-3 yields rising; (ii) China's RMB deval; and (iii) idiosyncratic stories like Turkey and Argentina. This combination means that many EM currencies have sold off more than in the 2013 taper tantrum (above diagonal).
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. arkadaşlar merhaba,

aranızda kiralık banka kasası kullanan var mıdır? hangi bankayı tavsiye edersiniz. güvenlik vb açısından şu banka daha iyidir gibi bir durum var mıdır, yani banka farkeder mi, yoksa hepsi aynı mıdır?

teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by erenler Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba,

aranızda kiralık banka kasası kullanan var mıdır? hangi bankayı tavsiye edersiniz. güvenlik vb açısından şu banka daha iyidir gibi bir durum var mıdır, yani banka farkeder mi, yoksa hepsi aynı mıdır?

teşekkürler.
    Hangi bankayı kullanıyorsanız oradan sorun kasa güvenliği üç aşağı beş yukarı her bankada aynıdır. Genel temayül yani bügüne kadar olan banka batsa bile sizin kasanın içidekiler her zaman sizindir,. Kapanan Türkiyede ki bir hollanda bankasından, kasa sahibinin mirasçıları aranıp gelin kasanızı boşaltın biz bankayı artık kapıyoruz dediklerini biliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Hangi bankayı kullanıyorsanız oradan sorun kasa güvenliği üç aşağı beş yukarı her bankada aynıdır. Genel temayül yani bügüne kadar olan banka batsa bile sizin kasanın içidekiler her zaman sizindir,. Kapanan Türkiyede ki bir hollanda bankasından, kasa sahibinin mirasçıları aranıp gelin kasanızı boşaltın biz bankayı artık kapıyoruz dediklerini biliyorum.
    peki kasa açtırdık diyelim, kullanmak istediğimizde normal bankacılık işlemi gibi sıra alıp bekliyor muyuz. yoksa direk kasa odasına gidebiliyor muyuz. bir de bankaya ekstra iş yükü getirdiği için zırt pırt kasasını kullananlardan ekstra ücret alabiliyorlar gibi bir şey okudum var mıdır doğruluk payı acaba

Sayfa 512/1252 İlkİlk ... 124124625025105115125135145225626121012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •