Sayfa 514/1252 İlkİlk ... 144144645045125135145155165245646141014 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by erenler Yazıyı Oku
    Aynen ben de onun için sormuştum. Sonuçta bir anahtar da banka yetkilisinde oluyor. İşlek olmayan bir şubeden açmak daha mantıklı olabilir sanki.
    Direk derken tabi iki anahtar var biri sizde diğeri bankada tek başına gitme diye bir şey söz konusu değil.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Zırt pırt kullanmak her gün bir kaç kere gelip kasamı kontrol edceğim demekse bilmiyorum ne derler ama normalde her gün bile gidip açsanız kimsenin sizden bu iş için ekstra para mara istemesi düşünülemez.
    çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

3. Banka soyuldu yada ne bilim deprem oldu gaz patlaması oldu vs vs..bankadan hiçbişey isteyemezsin ..
    Eve sağlam bir kasa al koy içine en kolayı bu değilmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Washingtondan ilk haberler olumsuz gibi ..Dolara gazı verdiler yine asya seansında oluyor ne oluyorsa

Alıntı Originally Posted by erenler Yazıyı Oku
    Peki bir de değerli arkadaşlar, banka hesaplarına kısıtlama, sınırlandırma vb getirilebildiğine sonuçta şahit olduk yakın geçmişte, yunanistan vb..

bu kiralık kasarlarda da olası bir kötü senaryoda, erişimin kısıtlanması gibi bir şey hiç yaşanmış mıdır/yaşanabilir mi, fikri olan var mı acaba?
    Türkiyede ben hayatım boyunca bankalarda ki mevduata banka batması dışında devletin el koymasını görmedim. (Hırsız uğursuz değilseniz ) Ha şimdi işler başka bu olur diyen de var, hatta her gün çoğalıyor, bu durum hasıl olursa kasalarıda zorla açtırırlar gibi daha vahim senaryolar üretenlerde var.

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Banka soyuldu yada ne bilim deprem oldu gaz patlaması oldu vs vs..bankadan hiçbişey isteyemezsin ..
    Eve sağlam bir kasa al koy içine en kolayı bu değilmi

Deprem yangın vs evde olmaz mı ?

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Deprem yangın vs evde olmaz mı ?
    Evde olursa koskoca kasa gözden kaybolmaz.Ama banka kasalarında ana kapı dışında içerdeki bölmeler depremde içiçe girer kimin malı kimin anlaşılmaz

8. Bana da TEB ÖZEL de BIST 120 bin iken Teb Mutlak Getirili Fon pazarlamışlardı. Yürü git demiştim.

Eurobond fonu almıştım. MT bana şu kadar SPK lisansım bana neden güvenmiyorsun dedi.

Dedim zengin olan benim, ben çalışmıyorum. Sen kuru maaşlı çalışıyorsun. Benim kadar bilseydin maaşlı çalışmaya ihtiyacın olmazdı. :-)

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Bugün Bursa'da bir Teb şubesinde babama, dolar/tl için kasım ayında 7 tl seviyesini bekliyoruz demişler.
    İlginç MT'ler var hakkaten

Sayfa 514/1252 İlkİlk ... 144144645045125135145155165245646141014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •