Sayfa 546/1252 İlkİlk ... 464464965365445455465475485565966461046 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Sermaye kontrolü gelip doları olanlara yıllık ortalama kur 3.75 den bozuyorum derse benim korkum bu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merak etmeyin eni sonu böyle bir şey yapmaya mecbur kalsalar kur 10 olmuş olur sizin Dolarları 7 den çevirirler yine Tl cilere fark atmış olursunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Faiz artmalı imasında bile bulunulması istenmiyor bloomda prof tam yapılması gerekenden bahsetti sunucu yine araya girdi faiz çözüm değil bu sefer limon gibi sıkacaklar tl cileri galiba
    Oncelerde Saat 19:00 dedinmi tüm haber bültenlerinde dolar 10 kuruş artınca ilk haber yapılan Tahtakale ye baglanan papau yeni Gine nin kanalları miydi aceba ? 1 günde 35 kuruş artıyor Tek bir haber yok ....halk kurdaki artışı dıs güç olarak bilsin o yeter...her nerede yasiyor ve yasatiliyorsaniz .

3.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Oncelerde Saat 19:00 dedinmi tüm haber bültenlerinde dolar 10 kuruş artınca ilk haber yapılan Tahtakale ye baglanan papau yeni Gine nin kanalları miydi aceba ? 1 günde 35 kuruş artıyor Tek bir haber yok ....halk kurdaki artışı dıs güç olarak bilsin o yeter...her nerede yasiyor ve yasatiliyorsaniz .
    https://twitter.com/ankara_kusu/stat...61150412337152

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    İşin enteresan tarafı hem enflasyon tek haneye inecek deniyor üstelik yıl sonu için söyleniyor ama kur şokunu seyrediyoruz bir anda tarım ve hayvancılıkta üretim patlaması mı yaşanacak
    Yıl sonunda enflasyonu halihazırdaki koşullarda *tek* haneye indirmenin tek bir yolu var. 3. ve 4. çeyreklerde *çift* haneli bir resesyon. Alım gücünün çok planlı bir şekilde tırpanlanması ve yine *çift* haneli bir kredi daralması.

Bu adımları dünya üzerindeki herhangi bir politikacının atabilmesi mümkün değil. Ancak bu şartları dikte edecek bir kuruluş var. IMF.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Uluslarası anlaşmalar var. İçiniz rahat olsun. Bu asla yapılamaz. Savaş sebebi. Banka iflas etmediği sürece paranıza hiçbirşey olmaz Türkiye’de. Paranız sağlam bankada ise dolar Euro faizinizi alıp keyfinize bakın.

Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Sermaye kontrolü gelip doları olanlara yıllık ortalama kur 3.75 den bozuyorum derse benim korkum bu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Uluslarası anlaÅŸmalar var. İçiniz rahat olsun. Bu asla yapılamaz. SavaÅŸ sebebi. Banka iflas etmediÄŸi sürece paranıza hiçbirÅŸey olmaz Türkiye’de. Paranız saÄŸlam bankada ise dolar Euro faizinizi alıp keyfinize bakın.
    Savaş sebebi mi hangi ülke Türk vatandaşının parası İçin savaşacak peki?
    Bunu yaparsa zaten kendi vatandaşına yapar, yabancıya dokunmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Sakgadanak bi 10 milyar basariz millet noluyo derken bi 10 daha sonra bi 10 daha ..... İmza by batirel.........piyasalara 30 milyar dolar surunce doları yukseltenler nereye uğradıklarını sasiracaklar ! İmza by Melih Gökçek ( seçimden önce hergun Twitter daki twitleri )

8. Ha bide bazı forumlarda yazmışlar İran yaptırım dan dolayı dolarlarini Türkiye'ye getirecek dolar ondan çıkıyor 😀 ekmek yoksa pasta yicekler yani ....İran da kaç dolar varda sana getirecek ...zamanında katar dan dolar geliyo diye katarda askeri üs açıp herhangi bir savaşta katari koruma karşılığında para aldın....o paralarda yalan oldu gitti...İran dan para gelse bile karşılığında ne vericen...ne iciyorsa bu millet bende istiyorum.

Sayfa 546/1252 İlkİlk ... 464464965365445455465475485565966461046 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •