Sayfa 547/1252 İlkİlk ... 474474975375455465475485495575976471047 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Ha bide bazı forumlarda yazmışlar İran yaptırım dan dolayı dolarlarini Türkiye'ye getirecek dolar ondan çıkıyor 😀 ekmek yoksa pasta yicekler yani ....İran da kaç dolar varda sana getirecek ...zamanında katar dan dolar geliyo diye katarda askeri üs açıp herhangi bir savaşta katari koruma karşılığında para aldın....o paralarda yalan oldu gitti...İran dan para gelse bile karşılığında ne vericen...ne iciyorsa bu millet bende istiyorum.
    bu manzarayı full dolarda olup izlemek vardı tl de olunca gece uyuyamıyorsun uyandıkça dolara bakıyorum samanyolu galaksisini terk etmişmi etmememiş mi diye bu gecede bana uyku yok

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bu manzarayı full dolarda olup izlemek vardı tl de olunca gece uyuyamıyorsun uyandıkça dolara bakıyorum samanyolu galaksisini terk etmişmi etmememiş mi diye bu gecede bana uyku yok
    Boşver bahri yapacak birşey yok risk sevmezsin sen fezaya cikali çok oldu paralel evrenlere geçti ) aç benim gibi dmax i az sonra hurda avcılarını izle ardından alaskada yengeç avında 5 ay çalışıp karşılığında 35_40000 USD alan balıkçıları ardından altın arayicilarini . Cidden başka izlenecek kanal yok benim icin hepsi saçma sapan diziler eğlence programları.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    İşin enteresan tarafı hem enflasyon tek haneye inecek deniyor üstelik yıl sonu için söyleniyor ama kur şokunu seyrediyoruz bir anda tarım ve hayvancılıkta üretim patlaması mı yaşanacak
    Enflasyonu bırak tek haneyi isteseler eksi bile çıkarırlar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Enflasyonu bırak tek haneyi isteseler eksi bile çıkarırlar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    şimdi bloomda konuştular yarın ötv indirimi bekleniyormuş otomotivde nasıl sıkılaşma olacak göreceğiz

5.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Boşver bahri yapacak birşey yok risk sevmezsin sen fezaya cikali çok oldu paralel evrenlere geçti ) aç benim gibi dmax i az sonra hurda avcılarını izle ardından alaskada yengeç avında 5 ay çalışıp karşılığında 35_40000 USD alan balıkçıları ardından altın arayicilarini . Cidden başka izlenecek kanal yok benim icin hepsi saçma sapan diziler eğlence programları.

ahaberi izle bütün dertlerinden kurtulursun
    tüm söylemleriniz değişir..

arasıra güzel mutluluklar yaşamak gerekiyor

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    şimdi bloomda konuştular yarın ötv indirimi bekleniyormuş otomotivde nasıl sıkılaşma olacak göreceğiz

gerizekalı bunlar araba satışını arttıracaklar sonra cari açık artıyor,
    neden dolar artıyor diye düşünmüyorlar

ne çektiysek şu yandaşları kurtamak yüzünden çekiyoruz...

bırakın piyasayı kendi başına
    batan batsın,
    ayakta kalanlar da adam gibi yürüsün

beceriksiz ,hovarda,umursuz iş adamlarının borcunu kapatmaktan bıktık yaww
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7. 5,5694
    yeni rekor

8. Makas farkına bakmadan dolar mı alsam bu ne yaaa

Sayfa 547/1252 İlkİlk ... 474474975375455465475485495575976471047 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •