Sayfa 577/1252 İlkİlk ... 774775275675755765775785795876276771077 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. şu ortam inşallah bir sakinleşir oturup parayı adam gibi yüzde 30 luk parçalar halinde sepet yapacağım umarım bu imkanı verir bize piyasa bir daha tövbe full tl de kalmam

2.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Doğru kağıt tavsiyeniz varsa alırım memnuniyetle.Eczacıilaç ve şişe cam var aklımda .Borsadan çok anlamam ama uzun vade kaybeden görmedim haklısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    valla oyle tavsiye olmaz...ben uzun vadeci olmadıgım icin benim tarzım hangi ensturman olursa olsun tatminkar kari gordunmu sattır ...bist 30 da birkac kagıt bunlar zaten dususlerden etkinmiyor kendini belli ediyor karları iyi gelen heryıl temettu verimleri yuksek olanlar uzun vade icin idealdir ..sayın dudu onları benden daha iyi bilir ..

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    şu ortam inşallah bir sakinleşir oturup parayı adam gibi yüzde 30 luk parçalar halinde sepet yapacağım umarım bu imkanı verir bize piyasa bir daha tövbe full tl de kalmam
    hoca niye sattın dolareslerini

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    şu ortam inşallah bir sakinleşir oturup parayı adam gibi yüzde 30 luk parçalar halinde sepet yapacağım umarım bu imkanı verir bize piyasa bir daha tövbe full tl de kalmam
    5.80 lere düştü.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    5.80 lere düştü.
    ama bankalardan 5.80 den alamıyoruz. 5.92 falan diyor

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    valla oyle tavsiye olmaz...ben uzun vadeci olmadıgım icin benim tarzım hangi ensturman olursa olsun tatminkar kari gordunmu sattır ...bist 30 da birkac kagıt bunlar zaten dususlerden etkinmiyor kendini belli ediyor karları iyi gelen heryıl temettu verimleri yuksek olanlar uzun vade icin idealdir ..sayın dudu onları benden daha iyi bilir ..
    Anladım .Ben sn dudu ile irtibata geçeyim tesekkürler sn trion

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 10 yıllık 20.58
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Empyrium Yazıyı Oku
    hoca niye sattın dolareslerini
    acaip bir hareket oldu dayanamadım ama bugün yine duruma göre girebilirim 6.40 ı görüp birdenbire 5.80 lere inmesi olağanüstü hareketler

Sayfa 577/1252 İlkİlk ... 774775275675755765775785795876276771077 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •