Sayfa 623/1252 İlkİlk ... 1235235736136216226236246256336737231123 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    6,91 kısa süreli vurdu çekti.
    bu kadarını kimse bekleyemezdi trumpın konuşmasından haberim yokken sattık 6.45 ten ! bir baktım dolar uçmuş bir şey nasip değilse olmuyor ! yalnız bu şekilde tl den insanları soğutmak kesinlikle doğru değil

2.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Teb internet şube makas düşük.
    Enpara satmıyor.
    Enpara en cirkefi cikti. Sabah da makasi 1 tl yaptilardi. sark kurnazi arap cakallari ne olacak iste.

3. benim bugün kullandığı piyasa takip programlarında ya bi sorun var ya da ben kafayı yedim
    10 dakika önce bist 88 bine geldi diye mesaj okuyorum açıyorum bakıyorum 93 bin de
    garanti bankası 6.20 oldu diyolar 5 dakika sonra bakıyorum 6.50de
    dolar 6.90 diyorlar bakıyorum 6.44te
    ne menem bir günmüş arkadaş

IMG_2366.JPG yazik cok yazik valla bu kadar vatandasla alay edilmez bi an once tr nin bu denli rezalet cekmesini onlemeniz gerekirken hala ne kulhanbeyligi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bu kadarını kimse bekleyemezdi trumpın konuşmasından haberim yokken sattık 6.45 ten ! bir baktım dolar uçmuş bir şey nasip değilse olmuyor ! yalnız bu şekilde tl den insanları soğutmak kesinlikle doğru değil
    Sn bahri yine mi sattınız dolarları

Yatırım tavsiyesi değildir.

"Turkey's funding needs are more like Frontier Markets, and in the same ballpark as the needs of Latin America economies in the 1980s and Asia in the 1990s."

He then notes that floating vs. fixed exchange rates are an important difference compared with the EM crises of yesteryear, but adds that the starting point for Turkey's recent volatility is that these USD funding needs are extremely significant, much more so than other EMs, and are also the reason for why the market has finally started paying attention to Turkey as a result of foreign bank exposure to Turkey, because should these foreign inflows stop, the entire Turkish economy is in danger of a sudden freeze.

And, as the chart below shows, while Turkey is technically considered an emerging market, where it makes a sharp break with convention is that its external funding need is greater than the average Frontier Market. Should these inflows stop, as a result of a loss of confidence in the country, all bets are off.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    dolar en yüksek kaçı gördü
    6.87 den dönmüş.. Yeni hedefimiz onu da geçmek.. Bence bu kadar yükselmesi ile "yine eğer gereken yapılmaz ise yeni hedefimiz bu" deniyor.. Yani eğer bu akşam Merkez müdahale etmez ise pazartesi 6.87 garanti ve yeni hedef verecekler.. Böyle böyle kaça çıkar artık görücez..

Yatırım tavsiyesi değildir...

8. Herkes dolara yoğunlaşmışken gözden kaçan bir durum var.

Amerikan hükümeti Türkiye'ye çarşamba gününe kadar süre verdi. Sorun çözülmediği taktirde daha büyük yaptırımlara gidileceğini açıkladı.

Sayfa 623/1252 İlkİlk ... 1235235736136216226236246256336737231123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •