Sayfa 632/1252 İlkİlk ... 1325325826226306316326336346426827321132 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    desene dunyada ne kadar buyuk aga spekulator varsa bizim dolar tl ye dadanmıs 2 gundur .adamlar voleyi vurdular 190 ulke icinde nerde var boyle hareket cok degil daha 1.5 ay olmadı 4.50-4.70 arası takılıyordu biliyorsunuz
    Geçen hafta 4,8 idi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. amaç çin olmak ise neden seçimden önce faiz artırımına gidildi çoktan çin olmuştuk şimdiye

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    amaç çin olmak ise neden seçimden önce faiz artırımına gidildi çoktan çin olmuştuk şimdiye
    Cevap basit, 6.5TL kur ile seçimi kazanamazlardı. Hatırlatmak gerekirse sadece %1.2 oy farkı ile başkanlık kazanıldı. %1.2 karşı tarafa geçse idi aradaki %2.4 lük fark kaybolurdu.

Ekleme: Ayrıca o 500 bazpuan faiz artışı yapılmasaydı kurun şimdi 8.5-9TL olması gayet mümkündü. %17.75'lik politika faizinin kuru bir nebze de olsa yine de frenlediğini unutmamak lazım.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. benim geçen sene 7.80 den verdiğim sevgilim,

formasyon yapmış,

3.80 göz kırpıyor

4 altına sarkarsa ufak ufak toplarım....

geçen sene 100 birim desek
    bu sene 260 birimden fazla

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    dolar alanların nasıl bir psikolojide olduklarını da çok iyi anladım bugün gözümü dolar kurundan alamadım yemek yerken gözüm dolardaydı faiz artışı gelmesin diye dua ediyorsun şimdi anladım ahme yi
    Hahaha adamsın bahri
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Cevap basit, 6.5TL kur ile seçimi kazanamazlardı. Hatırlatmak gerekirse sadece %1.2 oy farkı ile başkanlık kazanıldı. %1.2 karşı tarafa geçse idi aradaki %2.4 lük fark kaybolurdu.
    kazanan kazandı.!!
    Kaybeden ülke oldu.!!
    Afrika ligine doğru ilerliyoruz.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Dudu nerdesin??

Yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    kazanan kazandı.!!
    Kaybeden ülke oldu.!!
    Afrika ligine doğru ilerliyoruz.!!!
    Bence hiç kimse kazanmadı. Bugün ekonomik program toplantısı sırasında ülkedeki milyar dolarlara hükmeden iş adamlarının suratlarını görmedin mi?. İşte o suratları asık adamlar Halkın istihdamını sağlıyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 632/1252 İlkİlk ... 1325325826226306316326336346426827321132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •