Sayfa 635/1252 İlkİlk ... 1355355856256336346356366376456857351135 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Faizin artırılmamasının seçim stratejisi olduğunu düşünüyorum. Döviz daha hızlı ve daha çok yükselecek. Dıj güj edebiyatı ile mağdur rolü oynanacak ve bu sayede yüksek oy alınacak. Olur mu? Olur, burası Türkiye:-)
    Ayyynen öyle..
    Şu an ABD başkanına posta koyan bir reis var..
    Ötesi var mı ulan bunun..
    Yılların ezik Anadolu insanı için bu ne demek biliyor musunuz..
    Biraz dini motifler eklersen …
    Sonuç malum..

Hiç takmayın reis in şu an oyu 48

Biraz daha essin gürlesin..
    52 54..

Bakın şaka yapmıyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Şu anki kur krizinin istihdam oranlarına etkisi daha halk tarafından hissedilmedi. Sonbahar ve Kışa doğru geniş halk kitleleri daha önce görmedikleri bir durumla karşılaşacaklar. Veriler bu krizin 1994 ve 2001 krizlerine göre daha uzun süreli ve daha farklı şartlarda gerçekleşeceğini gösteriyor.
    Çevremden gözlemlediğim durum abartısız ve bire bir doğrudur. Şu ana kadar alınan dış ve iç borç ile halkın cebine olabildiğince para pompalandı. Bunun sürmesi kolay değil.
    Benden söylemesi.
    dış güçler saldırıyor deyip daha çok oy verirler. bkz. venezuela https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-44193027...
    yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Ayyynen öyle..
    Şu an ABD başkanına posta koyan bir reis var..
    Ötesi var mı ulan bunun..
    Yılların ezik Anadolu insanı için bu ne demek biliyor musunuz..
    Biraz dini motifler eklersen …
    Sonuç malum..

Hiç takmayın reis in şu an oyu 48

Biraz daha essin gürlesin..
    52 54..

Bakın şaka yapmıyorum..
    Karşısında kimse olmaması da bunda etkili bence

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bloombergtekilerin bunu bilmediğini mi sanıyorsun bahri. Bunu herkes biliyor. Aslında bugünkü toplantıya katılan diğer tüm iş adamları da biliyor. Ama iş dünyasının gerektirdiği tiyatroyu oynamak zorundalar. Onların yerinde olmak istemezdim. Nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilmek kimseye nasip olmasın.
    şu an kendimi powerpc gibi hissediyorum adam ben para kazanma için değil bu tarz bilim dışı açıklamalar için inadına dolar alıyorum demişti bazen itiraf edeyim içimden biraz kızıyordum ona şimdi görsem sarılıp sen ne büyük adammışsın derdim

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    şu an kendimi powerpc gibi hissediyorum adam ben para kazanma için değil bu tarz bilim dışı açıklamalar için inadına dolar alıyorum demişti bazen itiraf edeyim içimden biraz kızıyordum ona şimdi görsem sarılıp sen ne büyük adammışsın derdim
    o şimdi bir melek, gökyüzünden bizi izliyor (şifresini unutmuş da olabilir)...
    yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    soğuk ter döküyorum stresten sabah uyandığımızda göreceğimiz kur seviyesi beni uyutmuyor ! benimde lostpersondan farkım yok hayattan zevk almıyorum psikolojim bozuk gezmedik tozmadık tl ye güvendik tasarruf yaptık ben demiyorum her kur artışına faizle müdahale edilsin ! şu an gelinen seviyeyi en azından seneye bu zaman görmeliydik bu şekilde çok ağır oluyor gerçekten belki de 1994 ve 2001 krizlerinde çocuk ve ergen olduğum için giren kazıklara pek alışkın değilim
    Sağlığınıza dikkat edin lütfen, para herşey değildir, sevdiklerinizle oturun bir çay için, yazın keyfini çıkarın, 1 milyon doların da olsa 1 doların da olsa gideceğimiz yer belli. Bu hayatı belli kıstaslara endeksli yaşamamamız lazım. Biz birer bireyiz, batırdığımız kendimize, ülke batiranlar asıl sonlarını düşünsün.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. şimdi bi kanalda zubukzade oynasada baksam...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

8. Fibabanka internet bankacılığından dolar-alim satimi kaldırılmış gibi geldi bana.Teyit edebilir misiniz?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 635/1252 İlkİlk ... 1355355856256336346356366376456857351135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •