Sayfa 645/1252 İlkİlk ... 1455455956356436446456466476556957451145 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 2 yıllık gösterge tahvil faiz verimliliği grafiği,

çanak formasyonunu tamamlamak üzere,

25.6xx rakamına bir şey kalmamış,
    şayet bu seviye geçilirse
    formasyon gereği çanak dibi ile tavanı boyu kadar
    daha da yukarı seviyeyi hedefine koyar....

kısaca kırmızı kalın dikey çizgi kadar
    bir o kadar yukarı boy verir.

ehhh bu da doların istenilen seviyeye geldiğinde,

kulağından duvara çakılması için iyi bir sebep olur

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Benzincide konuşuyorlardı.faiz lobisi doları arttırıyor diye.icimden güldüm.cahalete.dolar kit kardeşim.neden sana doları ucuza versin .senin cari açığın ve bütçe açığın var.dolar onun için çıkıyor.lutfen bunu bilmeyenlere anlatin.cevrenizdekilere.cunku çok cahil var memleket te.

Tahvilden bonodan kesinlikle uzak durunuz.!!
    cash is king..!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Benzincide konuşuyorlardı.faiz lobisi doları arttırıyor diye.icimden güldüm.cahalete.dolar kit kardeşim.neden sana doları ucuza versin .senin cari açığın ve bütçe açığın var.dolar onun için çıkıyor.lutfen bunu bilmeyenlere anlatin.cevrenizdekilere.cunku çok cahil var memleket te.
    anlamazlar ama akşamki dizi filmde kötü adam rolünü oynayan aktörü tartış çok güzel anlaşırsın

Üff bee . Ne haftaydı ama . Hele 10 ağustos 2018 cuma .

1994 ve 2001 krizlerini yaşamış biz orta yaşlılara , kriz yaşamamış kardeşlerimiz hep sorardı ya. Abi nasıldı o günler , nasıl hareket ettiniz diye . Şu dün yaşananların küçük bir perspektifi bu ve benzeri bir-iki topikte yeterince yazılmış zaten. Ki daha da kritik günler , haftalar başlıyor . Muhakkak ki durulacaktır , akl-ı selim inşallah galip gelecektir. Tekrar acı ama sağlam bir tecrübe oldu. Kimbilir , belki de bunlar hala iyi günlerimiz ..

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    anlamazlar ama akşamki dizi filmde kötü adam rolünü oynayan aktörü tartış çok güzel anlaşırsın
    bende gencligimde bir film izlemistim adını unutalı cok oldu netten aratıyorum bulamıyorum sanırım kaldırılmıs ama konusunu iyi hatırlıyorum bahri ve film de ki konu nun bugunku duruma cok benzemesi beni sasırtıyor kısaca anlatayim....abd 5 yıl onceden dunya ya dev bir meteor un geldigini fark eder bunu butun dunya dan saklar ....baslar planlar yapmaya zemin etutleri yapılır cok dayanıklı dagların 100 lerce metre altına kilometrelerce tuneller yasam alanları yapmaya karar verirler ve ise baslarlar bunun icin trilyonlarca dolar para gerektir...birden filmdeki abd baskanı ticaret savasları baslatır ulkelerin ustune gitmeye baslar cesitli yerlerde kaoslar cıkartır dunya piyasalarını sarsar dunya emtia fiyatları surekli yukselmektedir cunku abd parayı kendine cekerken degerli metalleride stoklamaktadır gelecek icin ...boyle bir film ..simsonlar cizgi filminde anlatılarınların teker teker gerceklestigini varsayarsak aceba demeden gecemiyorum kendi kendime

Para kazanılmış bir değer dir.bedava değildir.ama anlamak istemiyor lar.hep borçla gidebilir zannediyorlar.ben bu işi panço ile Don Kişot a benzetiyorum.faiz lobisi =yeldeğirmeni

8. Daha 3 gün önce sene sonu dolar 5.15 in altında kalırsa zarar ettirir videosu paylaşmıştım tam olacak o kadar durumları

Sayfa 645/1252 İlkİlk ... 1455455956356436446456466476556957451145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •