Sayfa 711/1252 İlkİlk ... 2116116617017097107117127137217618111211 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

syesilyurt Guest
    Herkese günaydın:

1. Öncelikle belirteyim adı konulmamış "Ekonomik Kriz" içindeyiz.

2. "İşte krizdi değildi" demek boş laf. Yaşananlar bu durumun saklanamaz bir kriz olduğunu gösteriyor.

3. Fakat bu kriz farklı bir kriz. Şuana kadar hiçbir ekonomistin görmediği, düşünüp yazmadığı, kitaplarda veya bilgi dağarcığında olmadığı bir kriz. Ne derseniz deyin, bu krizin şablonunu, önlemlerini bulamazsınız. Yaşandıktan sonra yazılacak bir durum bu...

4. Hayatım boyunca hiç bu kadar karamsar olmadım.

5. Şuan itibariyle, geleceğe dönük hiçbir öngörüm yok. Ben de sabaha kadar uyuyamadım.
    Ailem, dostlarım ve sosyal çevrem için korkuyorum. Halkım için de dehşet içindeyim.

6. Paranızın olup olmaması durumunun, bu kriz için bir tutamak olmadığını düşünüyorum.

Not: Daha sonra yazacakların tavsiye değil, kahinlik olacaktır.
    Saygılarımla....

2.  Alıntı Originally Posted by syesilyurt Yazıyı Oku
    Herkese günaydın:

1. Öncelikle belirteyim adı konulmamış "Ekonomik Kriz" içindeyiz.

2. "İşte krizdi değildi" demek boş laf. Yaşananlar bu durumun saklanamaz bir kriz olduğunu gösteriyor.

3. Fakat bu kriz farklı bir kriz. Şuana kadar hiçbir ekonomistin görmediği, düşünüp yazmadığı, kitaplarda veya bilgi dağarcığında olmadığı bir kriz. Ne derseniz deyin, bu krizin şablonunu, önlemlerini bulamazsınız. Yaşandıktan sonra yazılacak bir durum bu...

4. Hayatım boyunca hiç bu kadar karamsar olmadım.

5. Şuan itibariyle, geleceğe dönük hiçbir öngörüm yok. Ben de sabaha kadar uyuyamadım.
    Ailem, dostlarım ve sosyal çevrem için korkuyorum. Halkım için de dehşet içindeyim.

6. Paranızın olup olmaması durumunun, bu kriz için bir tutamak olmadığını düşünüyorum.

Not: Daha sonra yazacakların tavsiye değil, kahinlik olacaktır.
    Saygılarımla....
    Aynen. Biraz zeka seviyesi yüksek olan.hafif finans okur yazar olan. Aynı elem ve keder içinde olduğuna inanıyorum. Allah bu ülkenin yardımcısı olsun..

3.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Aga sen bu işi biliyon..

Yatırım tavsiyesi değildir...
    İnan ki içim de 1 gram sevinç yok,
    karamsarlığım had safhada

kızgınım,üzgünüm,endişeliyim...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sular çekildiğinde sinekler balıkları yer..!!!
    Yükseldiğinde ise balıklar sinekleri...!!!
    Kimin kimi yiyeceğine sadece suyun akışı karar verir..!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Devlet bes i destekleyip bir işe yaramayacagina deseki 1 ay 3 ay veya 1 yıl TL mevduatta kalana hem stopaj i 0 ladim hemde beste olduğu gibi su kadarlik destek vereceğim ...TL de duranlar böylece desteklemiş olur .hemde ozendirirsin

faizi ya mb arttırır.yada piyasa arttırır.selva demiralpı okuyun.piyasa faizi arttıracak.

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    faizi ya mb arttırır.yada piyasa arttırır.selva demiralpı okuyun.piyasa faizi arttıracak.
    2 yıllık gösterge tahvil faizi 25.xx geçmesi durumunda
    ki burası 9 yıllık yatay direnç dir.

48 kadar hedefe koyar,

reis başkan kasımpaşalı ağızla konuşmaya devam ettiği sürece de kısa sürelerde bu rakama ulaşılır.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8. ben enflasyon nasıl tek haneye düşecek onun hesabındayım ! hadi talebi baskıladın diyelim peki kurdan kaynaklanan maliyet baskısı nasıl olacak en son üfe sanırım 25 di kurun şu anki seviyesiyle 30 a gelir gibi gözüküyor ! üretici ya bu maliyeti kendi üstlenecek yada kaçınılmaz bir şekilde tüfeye yansıyacak

Sayfa 711/1252 İlkİlk ... 2116116617017097107117127137217618111211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •