Sayfa 733/1252 İlkİlk ... 2336336837237317327337347357437838331233 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    venezuella nın cds ini bulamadım kaç acaba?
    matıklı bir değer değil. sonsuz gibi...
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. Arkadaşlar siz bilirsiniz.

Mayısdan buyana tahvil faizleri fırladı gitti.
    Benim BES şirketin fonların içinde kira sertifikası diye bişey var. Kamu - Özel kira sertifikası

Mayısdan buyana bu fonlar %3-4 civarı zarar yazmış. Tahvil faizleri yükselince bu meretler zararmı yazıyor.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. aktif ve nurolden ses alan var mı

teşekkürler.

syg,

4.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    yerel saatle 09:00 diye biliyorum new york ...biz de 17:00 oluyor
    9:30 - 16:00 arasi , ABD yaz saatinde iken arada 7 saat fark var yani turkiye saati ile 16:30 - 23:00

5. 'Türkiye'de ekonomik istikrarsızlık kimsenin çıkarına değil.

Almanya'nın döviz krizindeki Türkiye'ye gönderdiği destek mesajlarına bir yenisi eklendi.

Başbakan Angela Merkel ''Türkiye'nin ekonomik açıdan istikrarsızlaşması kimsenin çıkarına değil'' dedi.

Berlin'de düzenlediği basın toplantısında Türkiye'deki ekonomik durumla ilgili sorularla karşılaşan Almanya Başbakanı Angela Merkel, ''Türkiye'deki bir ekonomik istikrarsızlaşma kimsenin çıkarına olmaz.

Ama Türkiye Merkez Bankası'nın bağımsız çalışmasının garanti edilmesi için gereken her şey yapılmalı'' dedi.

'Almanya'nın Türkiye'yi ekonomik refah içinde görmek istediğini' belirten Merkel ''Bu bizim çıkarımızadır'' vurgusu yaptı.

Çevresindeki ülkelerin istikrarlı olmasının her zaman AB'nin çıkarına olduğunu ifade etti.

KAYNAK: A.A.
    Attached Images Attached Images
    YAZDIĞIM YORUMLAR KİŞİSEL DÜŞÜNCE VE FİKİRLERİMİ İFADE EDER.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    venezuella nın cds ini bulamadım kaç acaba?
    Zaten iflasını açıklamış bir ekonominin iflas sigortası pazarının oluşması pek mantıklı değil. Örneğin arabanız ile ciddi bir kaza yaptıktan sonra perte çıkan arabanız için kimse sizinle kasko poliçesi yapmak istemez.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Arkadaşlar siz bilirsiniz.

Mayısdan buyana tahvil faizleri fırladı gitti.
    Benim BES şirketin fonların içinde kira sertifikası diye bişey var. Kamu - Özel kira sertifikası

Mayısdan buyana bu fonlar %3-4 civarı zarar yazmış. Tahvil faizleri yükselince bu meretler zararmı yazıyor.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Faizler yukseldiginde sirketler makina ofis vb yatirim yapmak yerine risksiz olan faizi tercih eder, bu sebeple varlik kiralama sirketlerine olan talep azalir diye dusunuyorum

8. Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 733/1252 İlkİlk ... 2336336837237317327337347357437838331233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •