Sayfa 735/1252 İlkİlk ... 2356356857257337347357367377457858351235 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bu kurlar ve bu dalgalanma ile kimse ticaret yapamaz... Ne olacaksa olsa da önümüzü görsek...

2.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Bu kadar kaosa rağmen bist yine sağlam duruyo bence
    garanti gün içi 5,52'den 5,92'ye geldi, kendi içinde %6-7'lik hareket yapabiliyor, bunların bir anlamı olmalı ama ne
    Bist ucuz duruyor bence..

Yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu işin sonu nereye varacak sizce? az evvel bankaya gittim...5 bin dolar çekmek istedim...genel müdürlükten grup gelmedi dediler...ve bu çok büyük bir banka...inşallah sonumuz hayır olur...
    Kasalarında para olmaya bilir. Merkezden de henüz gelmemiştir. Bildiğim kadarıyla parayı şubeler merkeze yazdırıyorlar ona göre para sevk ediliyor. Panik yapacak bir husus değil. Sonuçta kasada duran paranın bankaya bir faydası yok.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by berfu Yazıyı Oku
    Bu kurlar ve bu dalgalanma ile kimse ticaret yapamaz... Ne olacaksa olsa da önümüzü görsek...
    Şu anki sorun ne olacaksa olsun işimize bakalım şeklinde çözülecek bir sorun değil. Süreç sıkıntılı bir şekilde daha uzun bir zaman aralığına yayılacak. Bu seferki buhran bu özelliği ile diğer krizlerden ayrılıyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Bu kadar kaosa rağmen bist yine sağlam duruyo bence
    garanti gün içi 5,52'den 5,92'ye geldi, kendi içinde %6-7'lik hareket yapabiliyor, bunların bir anlamı olmalı ama ne
    insanın içini cız ettiriyor değil mi ?
    bedava fiat,
    çok ucuz geliyor...

bir çok gösterge değerleri 2008 yılı değerlerine geldi,
    2008 de ki düşüşleri kontrol ettim.

garan ve ısctr 1/4 fiatına kadar gerilemiş o zaman.

şimdi gelde al .....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6. altınım vardı az bucuk gramı okuttuk gitti 268 den ..doviz bufelerinde bugun 0.70-0.80 tl farek vardı alan zaten alsa direkman 80 kurus zarar yazacak ..simdi balkıyorum serbest piyasada gram altın fark 20-21 tl ye kadar cıkmıs ....normal zamanlarda 2 tl den fazla olmaz ...cumhuriyet ata lira farkı bile normal gunlerde 15-20 tl olurken su an 150 tl ..

7.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    insanın içini cız ettiriyor değil mi ?
    bedava fiat,
    çok ucuz geliyor...

bir çok gösterge değerleri 2008 yılı değerlerine geldi,
    2008 de ki düşüşleri kontrol ettim.

garan ve ısctr 1/4 fiatına kadar gerilemiş o zaman.

şimdi gelde al .....
    Aynen
    Dibi bulduk mu bulamadık mı, acaba daha da ucuzlar mı, şimdi alsak zarar eder miyiz sorularına cevap bulana kadar bir anda %7-8 prim görecek gibime geliyor. O noktaları yorumlamak da bizim gibi basit ve riski sevmeyen yatırımcıların harcı değil galiba

8. inşallah dediğiniz gibidir...

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kasalarında para olmaya bilir. Merkezden de henüz gelmemiştir. Bildiğim kadarıyla parayı şubeler merkeze yazdırıyorlar ona göre para sevk ediliyor. Panik yapacak bir husus değil. Sonuçta kasada duran paranın bankaya bir faydası yok.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 735/1252 İlkİlk ... 2356356857257337347357367377457858351235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •