Sayfa 762/1252 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bir de şunu deneyin..

((0,18*0,85/365+1)^32-1)/32*365/0,85 = 18,12 ..... 32 gün brüt vadeliye denk geliyor.

0,18*0,85/365 ... 18 brütün günlük neti.. çıkan rakam üssü 32... eklediğimiz 1 i çıkar 32 ye böl.. 32 gün bileşiğin net günlüğü.. bunu 365 le çarpıp 0,85 e bölünce yıllık brütü.

ancak hafta sonlarından dolayı (ogünler bileşik değil 3 günlük bildiğim kadarıyla) rakam bunun az altında olacaktır.

hatam varsa üstadlar düzeltsin

tşk ederim
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. Siyasilerin kararı çok önemli olacak bu noktada. İlle de dış borç ile büyüme derlerse bu döngü hiç bitmeyecek maalesef. Hazır kurlar da yükselmiş bol bol pompalayın parayı piyasaya, sınırsız büyüme akabinde üretimden uzak sonradan görme zenginler üret. Hopp 1'e al, hopp 3'e sat. Umut edelim bu yaklaşım ile düşünmüyor olunsun, yoksa her 5 senede bu kriz tekrarlanır muhtemelen ve 80 milyona düşer ceremesini çekmek. Bu projeksiyonda öngörüm kanserli hücreler kesilip atılsın sistemden artık, doğru yönetilen ve gerçek anlamda istihdam sağlayan firmalar ayakta kalsın. Evet işbu gelinen noktada yurt içi yerleşikleren borçlandırma yoluna gitmeyi uygun görürse bürokratlar TL dahi o kadar ucuza gitmeyecek artık. Değerli bir forumdaşımızın dediği gibi alaçatıda pizzaya 500 lira veren güruhtan sistemin bir an önce temizlenmesi gerek, 80 milyona yıkmakla düzelmez her krizde yükü.
    Saygılar...

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Dolar arttı, dev fabrikalarda işten çıkarmalar başladı
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...basladi/209003
    Rusya, Çin, İran, Türkiye 4 Lu Cephesi Oluşuyor Sanki Yavaş Yavaş.

4.  Alıntı Originally Posted by sonsav Yazıyı Oku
    Odeabank bono ihracını talep yoğunluğu sebebiyle Eylül ayına ertelemiş.
    Şu an verecek enayi bulup da, Eylül ayında aynı orandan bulacağını zannediyorsa Odea kafayı yemiştir.. Cezalandırmaya devam TL yi dışlamaya devam..

Yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    92 günlük 50k lık 21.75 basit faizli alayım dedim internetten alamadım mt yi aradım oda alamadı
    Öylesine sordum
    59 günlük 17,89 dedi benim kurum
    Min 50K

6. şekerbank günlük %19 veriyor..(gece gündüz kampanya 120 gün)

7.  Alıntı Originally Posted by gsaslan27 Yazıyı Oku
    Teb disinda gunlukte iyi oran veren banka var mi arkdslar bugun tebteki hg kampanyam bitti parayi gunlukte tasimayi dusunuyorum onerisi olan olursa cok memnun olurum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    şekerbank günlük %19 veriyor..(gece gündüz kampanya 120 gün)

8. Garanti Bankası Erbil: Türk lirası likiditede sorun olmaz iyi kötü merkez bankası bu likiditeyi sağlar , önemli olan döviz likiditesidir. Orası önemlidir. Bunun altını çizmem gerekiyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 762/1252 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •