Sayfa 1246/1252 İlkİlk ... 24674611461196123612441245124612471248 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,961 - 9,968 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by 40YILLIKSANAYICI Yazıyı Oku
    TEB marifetli hoşgeldin bittikten sonra hesabı kapayıp 6 ay sonra geri gelirsek tekrar hoşgeldin alabiliyoruz diye anlıyorum ben bunu.
    Başka bir arkadaş ta Vakıf Arı da da bunun yapılabildiğini söyledi, 6 ay ara ile tekrar hoşgeldin faizi açan bir banka daha varsa bu yapılabilir demekki
    Hayır teb için şubeye gidiyorsunuz merkezden Tanımlama yapılıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    vakıf arı da aç kapa fark etmez.. ilk girdiğin hoşgeldin faizi 100 gün geçerli.. artışlar yansımaz..
    sözleşme sonu faizlerde artışlar yansır sadece..
    ayrıca müş. numarası sabit olduğu için 6 ay geçse de tekrar hoş. faizi vermezler..
    Yıllardır Garanti Bankası ile çalışmama reğmen geçen yıl yeni para getirince hoşgeldin faizinden faydalanmıştım.
    Yukarıdaki arkadaşın da söylediği gibi bildiğim kadarıyla TEB Marifetliyi de kapadıktan 6 ay sonra hoşgeldin oranıyla tekrar açmak mümkün. Yani 3 ay hoşgeldini aldıktan sonra hesabı kapatıp parayı çekiyorsunuz 6 ay sonra tekrar parayı TEB e getirip marifetli hesap açıyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by joe dalton Yazıyı Oku
    şöyle bir kredi faizlerine bakayım dedim.. Ihtiyaç % 53.. Taşıt % 49.. Konut kampanyalı % 27.5
    kredi faizleri ciddi şekilde artmış..
    günaydın avarel

4.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Hangi tutarlar için hocam bu oranlar?
    Rakam konuşmadım ama 100k üzeri diyebiliriz sanırım. Vakıf daha yüksek rakam olacağını farz etmiş olabilir orada 1M'a yakın bir tutar vardı ona göre 19 demiştir belki bilemiyorum ama Burgan direk 19 dedi. 11 Eylül'de vade dolacak o zaman tekrar bilgi alacağım.

5.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Rakam konuşmadım ama 100k üzeri diyebiliriz sanırım. Vakıf daha yüksek rakam olacağını farz etmiş olabilir orada 1M'a yakın bir tutar vardı ona göre 19 demiştir belki bilemiyorum ama Burgan direk 19 dedi. 11 Eylül'de vade dolacak o zaman tekrar bilgi alacağım.
    İyi pazarlik yapmak lazım. 24 küsür alan da var, 19 civarı da

6.  Alıntı Originally Posted by 40YILLIKSANAYICI Yazıyı Oku
    Hoşgeldin faizi bittikten sonra parayı o bankadan çekip, 6 ay sonra tekrar aynı bankaya getiridiğinde yeniden hoşgeldin faizi alabiliyor musun?

Eğer öyle ise 3 ay TEB marifetliden hoşgedin alıp sonra Vakıf Arı ya geçip 3 ay da ordan hoşgeldin alıp sonra Odea da 3 aylık oksijen hesap açıp sonra tekrar TEB marifetli ye dönebiliyoruz değil mi? Yani 3 banka arasında git gel yaparak sürekli hoşgeldin faiainzden faydalanabilir miyiz? Deneyen var mı?
    Burgan Güldüren'den tekrar hoşgeldin almak için 1 yıl geçmesi gerek dedi.

Odea geçen ay sormuştum yanlış hatırlamıyorsam 3 ay pasif kalması lazım demişti hoşgeldin oranı için. Ancak Odea'nın hoşgeldinde boşta kalan tutar da fazla, o yüzden Odea hoşgeldin olmuş olmamış çok fark etmiyordu son hesapladığımda. Oranlar çok değişti son günlerde tablo nasıl bakmadım. Hoşgeldinsiz Odea en son 19.5 civarı bir şey yazıyordu benim hesap hareketlerinde.

TEB ve Vakıf'ta aradan süre geçse de tekrar hoşgeldin tanımlanabildiğine dair bir duyumum olmadı.

Garanti'de parayı 30 gün başka yere alınca tekrar hoşgeldin teklif etmeye başlıyor internet şubesinde.

7.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    kaç gün bu şekilde gidiyor.
    ve limit varmı ?
    Üç ay sozde ama her faiz artışında hesabı kapatıp yeniden guncelliyirsun faiz artışlarında faydalanıyorsun benim üç ay i geçti 19.50 idi cuma 20.50 olunca hesabı kapatıp yeniden açtım 20.50 den devam ediyor eft bedava istediğin zaman para yatır cek marifetli hesap limit 750 000

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Bugün itibariyle Burgan Güldüren döviz işlemlerine açılmış. USD %5 EUR %3. Boşta kalan 400 USD 350 EUR. Şimdi MT yazdı. Siteye bakmadım daha.
     Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Az önce görüştüm MT'yle; USD üst limit 150000, EUR üst limit 125000miş. 90 gün geçerli, sonraki oranları MT ben de bilmiyorum dedi. Ayrıca TL'yi hoşgeldinde 22,50 yapmışlar. Kullanmamışlara duyurulur
     Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Burgan Güldüren'den tekrar hoşgeldin almak için 1 yıl geçmesi gerek dedi.
    Güldüren'e dolar 5%, avro 3% ve sterlin 3,25% seçenekleri gelmiş. TL cinsinden güldüren hesabım var. Dolar, avro veya sterlin cinsinden açılacak hesap içinde şubeye gitmek gerekiyormuş.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Sayfa 1246/1252 İlkİlk ... 24674611461196123612441245124612471248 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •