Sayfa 875/1252 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Gevşeyince beklenilen çıksaydı demiştim olur.dimi herkonuda fikri olan arkadaş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dolar çıkmış sen hala neyin derdindesin.. Beklenilen demiştim filan da denedim.. Okuman da yok heralde..

Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Dolar çıkmış sen hala neyin derdindesin.. Beklenilen demiştim filan da denedim.. Okuman da yok heralde..

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bak kardes o zaman bugun forumda dolartl 6.30 iken millete dolar alın burdan yukarı gidecek diye bilip bilmeden kimsenin vebaline girip yazma .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by fcsteo7 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam. Bugün enpara ile yaşadığım EFT sıkıntımı BDDK'ya şikayet maili şeklinde yazdım. Aynı durum başınıza gelebilir diye mailimi buraya da yazıyorum. Benzer bir işlem yapmayı düşünüyorsanız lütfen dikkat edin. resmen paranızı rehin alıyorlar:

bu da şikayet mailim:

Merhaba Sayın Yetkili,

Öncelikle bankacılık sektörümüzün gelişimini ve güvenini koruyan kurumunuza sonsuz saygılarımla.

17.08.2018 tarihinde 15:19'da Finansbank-Enpara hesabımdan başka bir bankadaki kendi hesabıma eft yaptım. İşlemimin ardından tam 2 dk sonra 15:21'de enpara dan otomatik sesli yanıt sistemi tarafımı arayarak; işlemi siz yaptıysanız 1'i tuşlayın dedi. Ardından 1 tuşladığımda yönşendirme devam ederek 0'a tuşlayın dedi. Bu tuşlamayı bitirdikten sonra, işleminiz güvenlik nedeniyle askıya alınmıştır mesajı dinletildi. Ardından kısa bir süre içerisinde aranacağım söylendi. Saat 15:30'a kadar bekleyerek arama gelmediğinden müşteri temsilcisini kedim aradım ve işlemin acil olduğunu belirterek güvenlik aramasının tamamlanması için kayıt açıtırdım. 16:17'ye kadar hala eft yapılmadı ve tarafıma arama yapılmadığı için tekrar arayarak bilgi almak istedim ve işlemimin aciliyetini ve özellikle eft saatin geçirilmeden işlemimin tamamlanması yineledim.

Güvenlik sebebiyle işlemimin askıya alınmış olmasına rağmen 1 saattir aranmamış olmamam açıkcası bende tam tersine bir etki yarattı. Gerçekten güvenlikle ilgibi bir sıkıntı olsaydı bu banka bana ne zaman ulaşmayı düşünüyor olabilirdi acaba. Tekrardan 16:54'de bir arama daha yaparak tüm süreçleri ve güvenlik sebebiyle askıya alınan bir işlemim sonucunda güvenlik ekibinden kimse ulaşamadığı söyleyerek beni ilgili ekibe aktarmalarını istedim. Ne ilgili kişiyle ulaşabildim ne de bana ulaştılar.

EFT saati 17:00'de bittikten sonra tam 17:01'de aranarak işlemimi yapmak istediler.

BDDK olarak siz sayın yetkiliye; EFT işlemimde herhangi bir hata yapmamış olmama, beni yönlendirdikleri şekilde tuşlamaları yapmama, 3 kere müşteri temsilsine ulaşmama rağmen bu EFT işlemimin kasıtlı olarak sistemde bekletildiğini, gecelik olarak merkezden borçlanmak yerine benim mevduatımı kullanmak istediklerini düşünüyorum. Hiç bir şekilde hatalarını kabul etmeyip yardımcı olmadıklarından ve beni mağdur ettiklerinden dolayı banka hakkında şikayetimi sunarım.

Araştırmalarım sonunda benzer durumu yaşayan onlarca müşterinin şikayetlerini internete okuduğumu da beyan ederim. Güven kırıcı olan bu işlemin incelenerek bankyaa gerekli ceza-yaptırım veya uyarının verilmesini ve başka insanların mağdur olmamasını saygılarımla rica ederim.

İyi çalışmalar.

Genel olarak eft işi şu şekilde işler...
    Bankanın gönderdiği paralar olduğu gibi bankaya gelen paralar da vardır...Dolayısıyla bankalar kendi rezervini kullanmayıp gün içinde gelen paralardan gönderim yapmak ister...
    Muhtemelen sizin ve birçok müşterinin parası da gelecek olan büyük bir para beklendiği için gönderilemedi...Akşam eft bitiş saatine yakın bekledikleri para geldiğinde işleminizi yapmışlar...Zaten çok çok büyük bir sorun olmadığı taktirde eft sisteminde gün sonunda tüm bankaların hesapları kapanır...

Alıntı Originally Posted by makinist Yazıyı Oku
    Genel olarak eft işi şu şekilde işler...
    Bankanın gönderdiği paralar olduğu gibi bankaya gelen paralar da vardır...Dolayısıyla bankalar kendi rezervini kullanmayıp gün içinde gelen paralardan gönderim yapmak ister...
    Muhtemelen sizin ve birçok müşterinin parası da gelecek olan büyük bir para beklendiği için gönderilemedi...Akşam eft bitiş saatine yakın bekledikleri para geldiğinde işleminizi yapmışlar...Zaten çok çok büyük bir sorun olmadığı taktirde eft sisteminde gün sonunda tüm bankaların hesapları kapanır...
    İyi bilgi teşekkürler

ONEPLUS A5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : MfA; 18-08-2018 saat: 08:31.

5.  Alıntı Originally Posted by fcsteo7 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam. Bugün enpara ile yaşadığım EFT sıkıntımı BDDK'ya şikayet maili şeklinde yazdım. Aynı durum başınıza gelebilir diye mailimi buraya da yazıyorum. Benzer bir işlem yapmayı düşünüyorsanız lütfen dikkat edin. resmen paranızı rehin alıyorlar:

bu da şikayet mailim:
    ......

İyi çalışmalar.
    hocam saat 17:00 den sonra aynı gün valörlü onlarca eft yaptım hatta belki 100 lerce..

siz neden tamam demediniz ?

syg,

6.  Alıntı Originally Posted by fztoguz27 Yazıyı Oku
    alba fx mesai saatleri icinde islem yapılabiliyor sanırım bu tarz uygulamalarim en iyis nedir bilen varsa yazarsa sevinirim

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TfxTatget hariç pek yok alternatif, forex olarak çok var.

7. S&P'nin 2018 Yılsonu USD/TL kuru tahmini 6,90.

Sayfa 875/1252 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •