Sayfa 1227/1252 İlkİlk ... 227727112711771217122512261227122812291237 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,809 - 9,816 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. isim geregi haftada ayrı ayrı 5-6 banka gezerim son gunlerde denk geldigim sey uzun baglatmaya calısıyorlar ozellikle 60 yas ustu bol paralı yaslı insanlara onlar bilgisiz oldugu icin mevduat oranları konusunda ...buda demek oluyor ki gelecek gunlerde tl oranlarda artıslar olacak .

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    inşallah işine yaramıştır ne diyeyim bence mt beni yanlış bilgilendirdi ve bugün kıvırdı ama.. bilemedim. suçu üstüme aldım.
    Mail veya WhatsApp dan oran isteyin kıvıramazlar o zaman

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kredi büyümesi ÖZEL bankalarda EKSİYE GEÇMİŞ..
    bu durumda bankaların mevduat toplama da çok fazla çabası olmayacaktır..

ÇIKARIMI doğru mudur?

4. Ingbank'dan saat 09:00'da mesaj geldi. e-Turuncu (hoşgeldin 1 yıl) TL. faiz oranını bugünden geçerli olmak üzere; %18 den %20'ye yükseltmiş !!!

5.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    Kredi büyümesi ÖZEL bankalarda EKSİYE GEÇMİŞ..

ÇIKARIMI doğru mudur?
    çok da doğru değildir..kredilerin ortalama vadesi 2 yıl ise mevduatın ortalama vadesi 1 ay...hiç yeni kredi vermeseler bile pasif tarafta en azından mevduatın büyük bir kısmını korumak zorundalar..ayrıca pasifi fonlayacak sendikasyon vb diğer enstrümanlara ulaşım ve maliyet sıkıntılı...mevduat şu ortamda her banka için yine çok değerlidir...tabi sürekli kredi büyümesi yaşayan kamu bankalarının mevduat talebi bir miktar daha fazla olabilir..

Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    Kredi büyümesi ÖZEL bankalarda EKSİYE GEÇMİŞ..

ÇIKARIMI doğru mudur?
    Devleti finanse edecekler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

7. Bikaç gündür farklı bankalardan müşteri temsilcileri arayıp oran teklif ediyor
    Eskiden olmazdı pek
    hayırlara vesile

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    isim geregi haftada ayrı ayrı 5-6 banka gezerim son gunlerde denk geldigim sey uzun baglatmaya calısıyorlar ozellikle 60 yas ustu bol paralı yaslı insanlara onlar bilgisiz oldugu icin mevduat oranları konusunda ...buda demek oluyor ki gelecek gunlerde tl oranlarda artıslar olacak .
    Artış olacağı kesin, kredi çekecek adam kalmayana kadar artacak...........

Sayfa 1227/1252 İlkİlk ... 227727112711771217122512261227122812291237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •