Sayfa 1143/1252 İlkİlk ... 14364310431093113311411142114311441145115311931243 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,137 - 9,144 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Böyle bir düşünceye nasıl vardınız? Somut elle tutulur bir bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Ben aktifle de çalışıyorum. Bilmediğim ve bilmem gerekenleri öğrenmek ve ona göre tedbir almak isterim.
    ben de aktif disindaki bankalarin ihrac ettigi banka bonolarini merak ediyorum.
    milyon alti parayla bunlari alabilir miyiz? herhangi bir kisit (nitelikli vs.) var mi?
    fiba ve odeaninkiler avantajli oranlarla cikabiliyorlar. gorusler? son mevduat stopajindan sonra bunlarin oranlarinda da yukselme olur mu?

2. https://www.ntv.com.tr/ekonomi/istan...x0qw0Tuk8TdtvQ

Türkiye geneli de %2-%3 arası gelir 3 Eylül diye tahminimi koruyorum.
    Üstü de altı da şaşırtıcı olur.

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Garavel Yazıyı Oku
    ben de aktif disindaki bankalarin ihrac ettigi banka bonolarini merak ediyorum.
    milyon alti parayla bunlari alabilir miyiz? herhangi bir kisit (nitelikli vs.) var mi?
    fiba ve odeaninkiler avantajli oranlarla cikabiliyorlar. gorusler? son mevduat stopajindan sonra bunlarin oranlarinda da yukselme olur mu?
    Banka bonosunu milyon altı alabilirsiniz. Vakıfbankın vadesine 24 gün kalanı geçen hafta 19,95 ten almıştım. Mevduatla karşılaştırıp almak gerekli

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

4. milyon alti parayla bunlari alabilir miyiz? herhangi bir kisit (nitelikli vs.) var mi?
    İhraç edene göre değişiyor. Bazıları daha düşük tutarla alınabiliyor.Örneğin odea mt bana min 100K ile alınabileceğini söyledi

son mevduat stopajindan sonra bunlarin oranlarinda da yukselme olur mu?
    Bekleyip görücez

Alıntı Originally Posted by gk1986 Yazıyı Oku
    Böyle bir düşünceye nasıl vardınız? Somut elle tutulur bir bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Ben aktifle de çalışıyorum. Bilmediğim ve bilmem gerekenleri öğrenmek ve ona göre tedbir almak isterim.
    topladıkları paraları enerji ve beton sektörüne gömdüler.!!
    2 sektörde döviz kurlarından ve yükselen faiz oranlarından dolayı zarar yazıyor.!!
    Artı bu Çalık grubunun döviz borcu inanılmaz büyük.!!
    Bu yazdıklarımı not edin.!!
    Zaman insanın aynasıdır.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Türkiye nin üzerinde taşıdığı en büyük risk göstergesi uluslararası yatırım pozisyon açığıdır...!!
    Yani Döviz borcu
    Bakmayın.!!!
    Yatırım denildiğinde,

Aslında bu en basit anlamıyla
    Cebinizdeki parayla, borcunuz arasındaki farktır..!!!!!
    Kar ile zarar kardeştir.!!
    Yumurta ikizidir.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Neredeyse 100 yıllık şirket:
    http://www.milliyet.com.tr/unlu-ayak...onomi-2734629/
    Hotiç konkordato ilan etti.
    Şaka sanılıyor herhalde. Kur 4'den 6.50 oldu.
    Kim nasıl ne kadar dayanabilir destek bulamadığı sürece?

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bak bu olmadı işte uyanık tüccar taktikleri bunlar
    Ne olmadı Bahri.. Adamlar %50 enflasyon ortamında %60 fakirleştirmiş bizi %18.60 mı olmadı.. Adam - %40 geçirmiş bize....... - %40...-%40...-%40... - %40..............….....…................

Yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 1143/1252 İlkİlk ... 14364310431093113311411142114311441145115311931243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •