Sayfa 12/14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon
Arama sonucu : 107 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ADBGR - Adana Çimento B

8 temmuz 2019
    saat 15,40.

2. adana b tarihsel pd/dd en yüksek kaçı görmüş, paylaşabilecek arkadaş var mı ? şimdiye kadar pd/dd en yüksek kaç olmuş zirvelerde ?

3. 1.36 olmuş şimdiki haliyle
     Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    adana b tarihsel pd/dd en yüksek kaçı görmüş, paylaşabilecek arkadaş var mı ? şimdiye kadar pd/dd en yüksek kaç olmuş zirvelerde ?
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Mardin çimento ilk kalkıp 4 lira üzerinden 3.80''e geri çekildiğinde almak istedim yetişemedim
    bölgeye mardin kadar yakın değil ama uzak da değil
    temel verileri mardinden daha uygun duruyor, üstelik ülkenin en sağlam grubunun
    4.50 altında almak istedim nasip olmadı
    geldik bakalım, reis bölgeyi şöyle imar edeceğiz böyle mamur edeceğiz dedikçe hisse gitmeli.

nasip
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

5. Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

6. a yeşil yakarken sen neden kızardın şimdi.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

7. en beğendiğim hisse klimasandır buradan da söylemiş olayım, elimde olmasa da.

8. Hadi spek elini çabuk tut, bak orada da kocaman şehir kurulacak, firma çimento yetiştiremez, Kısada ufak karla yetineceğim, gideceğim hisseler var.

Sayfa 12/14 İlkİlk ... 21011121314 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •