Sayfa 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon
Arama sonucu : 119 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ADBGR - Adana Çimento B

1. kazandıran hisselerin o kadar yakınında dolaşıyorum ki, gerçekten yordu beni bu durum.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

2. Salı günü grup toplantısında reis konuşur, güvenli bölgenin imarıyla bir şeyler söylerse, o gün devre kesersin artık, bugün sopayı at bakalım.
    Temel veriler olmazsa olmazdır, zamanlama çok şeydir, hangi hissede olduğun değil; hangi hissede ne zaman olduğundur önemli olan...

3. Haydi spekcim sende yeşil yak, bak mardin gene yeşillendi, adana da sınıra yakın, elbet buda satacak elleri armut toplamıyor ya.
    Son düzenleme : kitapci34; 01-11-2019 saat: 15:29.

4. senden de kol kesip gitmeyi başardım.

5. c tertibi 3.50 dd de dolaşıyor, kumarbazlar orada

a ve b tertiplerini alıp unutmak güzel tercih olur sabırlı olanlara (hektaşın dudu'su olabileceklere).

a tertibi borsaya giriş hissemdir sabretseymişim zengin olurmuşum, ona dönmektir niyetim, kriz falan dinlemeyip düzeltme de yapmamış, bu durum da karar vermemi zorlaştırıyor.
    şimdilik başka bir hisse aldım topiğinde yazmayı düşünmüyorum, başarabilirsem.
    Son düzenleme : kitapci34; 02-11-2019 saat: 09:51.

6. Piyasadaki dalgalanmalara bakarak haksızlık ediyor piyasayı suçluyoruz. Bu piyasanın doğasında var tersini düşünmek yanlış. Geçmişe dönüp baktığımızda geleceği görebilmek için kahin olmaya gerek yok.
    Temel verileri esas alıp dalgalanmalara kulak asmadan firmalara yatırım yapıp bekleye bilsek piyasa gereğini yapıyor.
    Son düzenleme : kitapci34; 02-11-2019 saat: 11:50.

bu hisse galiba arslan cimentoya baglı diğerlerinden ayrı hareket ediyor digerleri cıkıyor buna ne girdiyse aşagı iniyor

aynı hisse grubu birbirine guvenmiyorlar bize guvenin diye cagrı yapıyorlar komedy dukkanı

Sayfa 13/15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •