Sayfa 100/344 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 793 - 800 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Kepenk indirmeye sektör sağlık.Hastane eczane ve tedarikçiler.Selec de başta geliyor.Eczanelere maske dağıtım isindede var..Zaten emekliler ilaçlarını almak durumunda oldukları için raporlarida uzadi.İnsallah bu virüs belasinda gider ertelenen sağlık kontrollerine ekstra bir ciro yaratır...Sağlıklı günlere.

Gecen hafta hisse yatay hareket etti..bu hafta nasil hareket eder bilmiyoruz....endeks alti performans gosterdi hisse...

3. Sn.abcd hoşgeldiniz.
    Ben çıkmadım hisseden ,çıkmam.Çünkü kafamda belli bir vade hedefi var.Belli oranlarda trade yapmadım değil.
    10 mart da biz pandemi ohali ile tanıştık.Bizim 3 aylık bilançomuza aşırı pozitif bir etkisi olmaz diye tahmin ediyorum.(30 mart itibariyle dönemi kapattık zaten)

4. Neden olduğunu bilmiyorum ama aralarındaki en fazla baskı bu kâğıtta

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Halk yatırım tek başına 200 bin lot almasa 7tl nın altına sarkarmis

6.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Neden olduğunu bilmiyorum ama aralarındaki en fazla baskı bu kâğıtta

Baskıyı şuna bağlıyorum:

17/04/2020 tarihinde brüt 17 krş net 14.45 krş. temettü verecek.Diyelim ki siz bu hissede ilk 3 'de yer alan ve elinde 98 milyon lot tutan ilk 3 kurumsunuz. 98 milyon lota 16.660.000 TL.temettü alıyorsunuz.(17 kuruşdan hesapladım)(17 krş.temettü alacak olanlar sadece kurumsal yatırımcılar,bireyseller 14.45 kuruş alacak)
    Şimdi genelde temettüden sonra geçmiş tarihlerde lotlarını temettüden gelen nakit ile arttırmışlar.(Bu sene de öyle olur mu bilemem,diyelim ki öyle olsun.)
    16.660.000 TL.lik nakit kar payınızla, acaba 8 veya 9 TL.olmuş hisse fiyatıyla mı alım yapmak istersiniz ,yoksa 7'li fiyatlardan mı alım yapmak istersiniz?
    Baskı kurarsınız ki düşük fiyatlarda tutabilmek için...
    (bu özetlediğim sadece benim şahsi kanaatimdir)

7. Rtl tur bindirdi...Selec yerinde sayiyor.

Yukari cikmak istemiyorsan bari asagi gel biraz daha alalalim...mal bir spekle karsi karsiyayiz...bu süreci değerlendiremedi ...

Sayfa 100/344 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •