Sayfa 144/344 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Sayın Darat6741
    Sonuçta migrosun %70 i halka açık, selec in %15 i. Bizim şirket borsa ile o kadar alakasız ki. Aslında bu uzun vadede olumlu bir durum bence. Patronu borsada gezinen şirketlerden birisi değiliz. Kısa vadede uçup kaçmasını da beklemek hayalperestlik olur.
     Alıntı Originally Posted by darat6741 Yazıyı Oku
    Ben de beZdirme politikası olduğunu düşünüyorum ama aynı şey Tkfen�de başıma geldiği ve her yukarı gidişte daha da aşşağı geldiği için zaman zaman tereddüte de düştüğüm oluyor
    Ama eğri oturayım doğru konuşayım, şirketin yatırımcıları bilgilendirmesi ile ilgili çok sıkıntılı olduğunu düşünüyorum
    Bakın dün Migros 2020 hedeflerini revize ettiği bir yatırımcı sunumu yaptı
    Benim ise şirketten aldığım bilgi aynen aşağıdadır

�İlgili mevzuat gereği halka açık şirketlerin geleceğe dönük beklentileri açıklamaları kendi tercihlerine bırakılmış olup, Şirketimiz bugüne kadar geleceğe ilişkin beklenti, hedef veya yatırım bütçesi konusunda herhangi bir açıklama yapmadığından güncelleme de sözkonusu değildir. �

Şimdi ben bir yatırımcı olarak şirketinize ortak olmuşum ve bana verdiğiniz cevap da bu.. dolayısıyla ISMEN ve MGROS değil ama SELEC benim için bir kumara dönmüş durumda .. yoksa şirketin finansallarının ve durumunun oldukça iyi olduğuna inanıyorum
    Galiba bekleyip göreceğiz
    Herkese iyi kazançlar
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bir sorum olacak.Eğer yorumlayıp yanıtlarsanız sevinirim...Sorum:Virüs ile ilgili ilaç veya iğne bulunursa bunun dağıtımını Selec mi yapacak?Selec piyasanın % 42'sine sahip.Eğer dağıtımı büyük ölçüde Selec yaparsa RTA gibi günlerce tavan üstüne tavan yapar mı?...Şimdiden teşekkürler...
    Kit üreten birkaç firma var. Ancak birini alırsa veya ortak olursa olur. Diğer türlü zor bence de.Olumlu olur elbet ama RTA gibi çok zor. Yalniz dağıtım işi de kârlı galiba 600 milyon kar ettiğine göre geçen yıl.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Birçok şirket bilanço açıkladı.Ama ne hikmetse Deva.Ecz.ilac.Selec hala açıklamadı.Beraber hareket ediyorlar.Birgun inşallah 3 u birden tavan olur.

4. SELÇUK ECZA DEPOSU MESAİ SAATİ HAKKINDA
    SELÇUK ECZA DEPOSU MESAİ SAATİ HAKKINDA

Sevgili Eczacılarımız

Ülke olarak Yaşadığımız Korona Virüs (Cocid-19) salgını nedeni ile Eczacılarımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına tüm Türkiye’de olduğu gibi Diyarbakır, Batman ve Mardin şubelerimizde hergün saat 23:00’ a kadar hizmet vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Selçuk Ecza Deposu Diyarbakır Şube
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Kit üreten birkaç firma var. Ancak birini alırsa veya ortak olursa olur. Diğer türlü zor bence de.Olumlu olur elbet ama RTA gibi çok zor. Yalniz dağıtım işi de kârlı galiba 600 milyon kar ettiğine göre geçen yıl.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Değerli arkadaşım,Selec zaten üretim yapmak istemez,ortak da olmak istemez.Onun işi sadece dağıtım.Sorum da buydu.Bana göre ilaç veya iğne çıkarsa dağıtım işini Selec yapar.Buradan da şahane bir kar gelir...

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku

Sevgili Eczacılarımız

Ülke olarak Yaşadığımız Korona Virüs (Cocid-19) salgını nedeni ile Eczacılarımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına tüm Türkiye’de olduğu gibi Diyarbakır, Batman ve Mardin şubelerimizde hergün saat 23:00’ a kadar hizmet vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,

Selçuk Ecza Deposu Diyarbakır Şube
    Burada daha önce yazmıştım; şirket yöneticileri ve başka bir dağıtım firmasına telefon edip bilgi aldığımda bana" İşlerin çok yoğun ,yetiştiremiyoruz.Hatta yeni eleman alıyoruz" demişlerdi.Uzun lafın kısası üç aylığında 6 aylığın da iyi gelmesi gerekir.Ancak bana göre 6 aylık çok daha iyi gelecek.Tabi bu yazdıklarım bilgi,tecrübe ve tahminden oluşmaktadır...

7. Ancak biz ne dersek diyelim ne yazık ki karar spek tarafından veriliyor....

8.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Ancak biz ne dersek diyelim ne yazık ki karar spek tarafından veriliyor....
    Evet muhtemelen spek amca ky yi dökmeden götürmem diyor ama buırada da azimli ve hissenin değerini bilen bayağı büyük bir kitle var...spek amca için üzgünüm...

Sayfa 144/344 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •