Sayfa 146/344 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by darat6741 Yazıyı Oku
    Bu kapanıştan sonra iyi bilanço beklemek benim için hayal oldu
    benimde,pazartesi kol eçük kesip vericem,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. İkisi de aynı sektörde, deva gidiyor, üstelik bizimkisi her ilacı dağıtıyor da ona neden eşlik etmiyor, hatta ilaççı bile olmayan bir eczacıya eşlik ediyor diyordum.... deva bilançosu açıkladı herşeyi...tek umudum citi alışları...bakalım...pasta paylaşabilecek olan var mı?

İyi hafta sonları, umarım pzt 300 üzeri bir karla başlarız...benim tahminim lakin 170 -200 civarı..
    diğer tahminleri de görmek isterim)

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    benimde,pazartesi kol eçük kesip vericem,

3. Deva'dan müthiş kar ! Üç aylık 168 milyon.Geçen yıl zannedersem 64 milyon idi.Şirketin 12 aylık (yıllık kar'ı) 286 milyon olmuştu. Şirket önümüzdeki 6 aylıkta ,geçen senenin kar'ını geçecek gibi görünüyor.P.tesi tavan ile açılır...Eczacı ve Selec de büyük bir ihtimalle yüksek kar açıklayacaklar gibi...Bizim kağıt da iyi bir çıkış yapar artık...Satmak isteyenlere benden tavsiye 3 aylık bilançoyu beklemeleri.Tabi ki bu benim tahminin ...

4. Zaten tek belentimiz o)
     Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Deva'dan müthiş kar ! Üç aylık 168 milyon.Geçen yıl zannedersem 64 milyon idi.Şirketin 12 aylık (yıllık kar'ı) 286 milyon olmuştu. Şirket önümüzdeki 6 aylıkta ,geçen senenin kar'ını geçecek gibi görünüyor.P.tesi tavan ile açılır...Eczacı ve Selec de büyük bir ihtimalle yüksek kar açıklayacaklar gibi...Bizim kağıt da iyi bir çıkış yapar artık...Satmak isteyenlere benden tavsiye 3 aylık bilançoyu beklemeleri.Tabi ki bu benim tahminin ...

5. Blanço ne zaman gelecek bilen varmı

6. Biz sattıktan sonra🥀

7. Bende biraz sattim. Bilanço iyi gelse de bunlar kanemici neyse zarari versin giderizz

8. Günaydın.Deva tahtasında bayram var gönüllerince olsun.Bizde Ecz.ilac iyi bilanço getirsin diye dua edelim.(döviz artışı ve Corona dolayisiyle tıbbi malzeme satışı nedeni ile hele gecenseneki 3 aylığa göre katbekat gelmesi lazım) o zaman Selec e yeşil ışık yanar...Nede olsa kendi değerini bilemeyen su zor günlerde kasasında 1 milyar tutan firma.Ustelik krizde tezgahı açık olan krizden sonrada cirosu katlanacak bir firma...Birçok kağıt 15/20 aralığına demir atmisken 7 lerde durmaya çalışan bilançosu onlardanda güzel bir firma... KISMET.,

Sayfa 146/344 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •