Sayfa 161/344 ÝlkÝlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 1,281 - 1,288 arasý.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alýntý Originally Posted by sensitive Yazýyý Oku
    https://www.trthaber.com/haber/sagli...ir-483754.html

ABD'deki araþtýrmaya göre D vitamini eksikliði Covid-19'dan ölüm riskini artýrabilir

Raporda, araþtýrma grubu baþkaný Vadim Backman’ýn, â€Ëœ†™Analizimiz, Covid-19’a yakalanmayý engellemese de D vitamini yeterli hastalarýn ölüm oranlarýnýn yarý yarýya daha düþük olacaðýný ve komplikasyonlarý azaltabileceðini gösteriyor.’ââââââ‚ ¬Å¡¬Å¡¬â„¢ ifadelerine yer verildi.

"Þimdilik ek tedavi olarak kullanýlabilir"

Backman, Covid-19’a karþý daha savunmasýz olan Afro-Amerikalýlar ve vitamin eksikliðinin yaygýn görüldüðü yaþlý hastalar için D vitamini takviyesinin þimdilik ek tedavi olarak kullanýlabileceðini belirtti.

bu haber dün yayýnlandý. bu haberden sonra dünya borsalarýnýn çoðunda özellikle ilaç þirketlerinde büyük hareketlilik var
    çoðu yerde vitamin haplarý satýþý patlamýþ haberleri dönüyo, vitamin hapý satan þirketleri olumlu etkiler hesabý

yatýrým tavsiyesi deðildir
    al-sat-tut tavsiyesi deðildir
    bireysel fikirlerimdir, yanýlýyor olabilirim, dikkate alamayýn
    Merhaba arkadaþlar, yeni kayýt oldum görüþümü paylaþmak için ama acemi borsacýyým ve yazdýðým hiç bir þey yatýrým tavsiyesi deðildir ama bana göre ne bir defa kullanýlacak Corona ilacý ne de ondan daha çok kazandýracak bir kutuda 50-100 tane olan vitamin, bence en çok yakýn zamanda piyasaya serbest býrakýlacak olan yeni aðýz içerisinden tükürük örneði ile hýzlý ve pratik test kitleri asýl ciro ve kârý getirecek. Çünkü onlar bir kere alýp bitecek bir þey deðil, sürekli stoklanmasý ve tekrarlanmasi gerekecek gibi geliyor. Sonuçta nüfus 80 milyon, herkes 1 kutu Corona ilacý alsa 80 milyon kutu satar ama bu süreçte herkes merakýndan dahi olsa 5 test yapsa 400 milyon adet satar. Ben þahsen þuanda satýþta olsa 10 tane alýr eve koyarým, heralde ucuzda olmazlar.
    Son düzenleme : H96; 12-05-2020 saat: 22:16.

2.  Alýntý Originally Posted by H96 Yazýyý Oku
    Merhaba arkadaþlar, yeni kayýt oldum görüþümü paylaþmak için ama acemi borsacýyým ve yazdýðým hiç bir þey yatýrým tavsiyesi deðildir ama bana göre ne bir defa kullanýlacak Corona ilacý ne de ondan daha çok kazandýracak bir kutuda 50-100 tane olan vitamin, bence en çok yakýn zamanda piyasaya serbest býrakýlacak olan yeni aðýz içerisinden tükürük örneði ile hýzlý ve pratik test kitleri asýl ciro ve kârý getirecek. Çünkü onlar bir kere alýp bitecek bir þey deðil, sürekli stoklanmasý ve tekrarlanmasi gerekecek gibi geliyor. Sonuçta nüfus 80 milyon, herkes 1 kutu Corona ilacý alsa 80 milyon kutu satar ama bu süreçte herkes merakýndan dahi olsa 5 test yapsa 400 milyon adet satar. Ben þahsen þuanda satýþta olsa 10 tane alýr eve koyarým, heralde ucuzda olmazlar.
    paylaþtýgýnýz bilðideki kitleri,kim dagýtýcak!!
    yazdýklarým asla yatýrým tavsiyesi deðildir,lütfen forumun ðiriþindeki yazýyý okumadan foruma ðirmeyin.232/643

3. Bilançoya kilitlendik
    alemin hisseleri gelecek 3/4 yýlý fiyatladýlar
    bizim þimdimiz buralarý zaten eder
    geleceði fiyatlarsak tadýndan yenmez.
    HÝÇ huyu deðildir yalnýz
    bunu da unutmamak lazým.
    Son düzenleme : Nikotin-34; 12-05-2020 saat: 23:17.

4. Selec in indikatörü deva.. rakamsal olarak 1/2 oranýnda hareket ediyor. Deva 20 lira, Selec 10 lira.. Deva nýn bilançolarý böyle gelmeye devam ederse, halen ciddi potansiyeli var. Selec zaten her hâlükarda hepsinden ucuz..

SM-N975F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hissede ky fazla olduðunu sanmýyorum,

6. Evet kitapçý döküldü mesela sesi çýkmýyor
     Alýntý Originally Posted by iþçi74 Yazýyý Oku
    Hissede ky fazla olduðunu sanmýyorum,
    SNE-LX1 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yatýrým tavsiyesi deðildir,subjektif ve yanýlma olasýlýðý da bulunan þahsi fikirlerimdir.

8.  Alýntý Originally Posted by Endoplazmik Yazýyý Oku
    Evet kitapçý döküldü mesela sesi çýkmýyor

SNE-LX1 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    350 Milyon kar bekliyor.Niye dökülsün hemen.
    Yatýrým tavsiyesi deðildir,subjektif ve yanýlma olasýlýðý da bulunan þahsi fikirlerimdir.

Sayfa 161/344 ÝlkÝlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •