Sayfa 200/344 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    Hisse yıllardır vasat performans gösterip temel verilerin minimum ederlerinde hareket ediyor,
    Artık bu kısır döngü vasat performans değişip yeni normaller oluşmalı
    SEBEP
    Hisse temel verileri en güçlü olanlardan
    Şu salgında pek çok firma çok kötü darbe yedi, bilançolar açıklandığında bu çok daha net görülecektir.
    bizim maxiumum 2 ayımız kötü geçmiştir ki öyle 0 çekmemiştir.
    O darbe yediğini düşündüğüm firmaların toparlaması minimum 1 yıllarına mal olacaktır
    BİZ ÖYLE DEĞİLİZ
    tekrar edeyim hisse de yeni normaller oluşmalı
    tıpkı teknoloji hisselerinde olduğu gibi
    ederi olmayan yerlere gidenleri kast etmiyorum
    (karel, alcatel, kafein, logo vs vs.)
    Selec yılardır çok düşük işlem hacimleriyle hareket ediyordu
    hacimde yeni normaller oluştu bu normal fiyatta da oluşmalı
    level atlamalı diyorum.

nasip bakalım.
    selec'e gelince görüşlerim değişmemiştir, hisseyi taşırım taşımam onu allah bilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    25 milyara 25 tane konya kurarsın. 50 diyecem de neyse.
    nikotin-34 borsada yok yokdur

3. Şirketi küçük görenlere sözüm...türkiyede hiçbir zaman üretici kazanmaz...kazanan genelde aracilardir...üretenler kolaysa ilaçlarini kendileri satsin...bu iste basli basina bir is...üreticiler üretsin selec te onlarin sirtindan geçinmeye devam etsin bu işler böyle...sonuçta ben bilançoya bakarim bilanço ederi hisse fiyatina bakarim...hisse fiyatlamasi üretici diye farkli olmaz buna katilmiyorum....

Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    konya bedelsiz verince 5000 neden olacak, altın mı yumurtlayacak?
    açık konuşayım siz ya dayak yememişsiniz, yada matematik bilmiyorsunuz.
    Mevzumuz konya değil ama küçük bir bilgi afyon emsal olabilir belki aynı şeyi o yaşadı 170 TL den 2000 TL oldu.ayrica kaç defa daha bedelli bedelsiz verdi her seferinde ikiye uce katladı.sabanci ya geçti inceleme yaparsanız sevinirim.konumuza dönersek

Gelelim selec e sadece kendi ülkenin hastalarina ilaç tedarik ederken 31 ülkeye daha hizmet vereceksin.ama selec e hiç fayda vermeyecek mi acaba?
    Ayrıca ben selec RTA labaratuvar gibi 25 e katlayacak demedim.
    Ama dünkü bakan beyin açıklamaları bugün yarın prime işaret ediyor diyorum.
    Ytd

5. 2020 yilinda ureten deva ilk ceyrek 160 milyon kar etmis...uretmeyen selec rahat 250 milyon uzeri karla isi bitirir...selec hissesinde çakallar cirit atamiyor yatirimlik bir hisse bu onu az degerli kilmaz...heyecan arayan rtalb takilabilir...asansör gibi çalisiyor bas asagi bas yukari...

6.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Mevzumuz konya değil ama küçük bir bilgi afyon emsal olabilir belki aynı şeyi o yaşadı 170 TL den 2000 TL oldu.ayrica kaç defa daha bedelli bedelsiz verdi her seferinde ikiye uce katladı.sabanci ya geçti inceleme yaparsanız sevinirim.konumuza dönersek

Gelelim selec e sadece kendi ülkenin hastalarina ilaç tedarik ederken 31 ülkeye daha hizmet vereceksin.ama selec e hiç fayda vermeyecek mi acaba?
    Ayrıca ben selec RTA labaratuvar gibi 25 e katlayacak demedim.
    Ama dünkü bakan beyin açıklamaları bugün yarın prime işaret ediyor diyorum.
    Ytd
    son 10 senelik grafiğine bakın , bir dünya da bedelli parası ödedi yatırımcısı,sıfıra sıfır elde var sıfır,
    neyi anlatıyorsunuz?
    zirveden inişte de satış fırsatı vermemişti.

Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    25 milyara 25 tane konya kurarsın. 50 diyecem de neyse.
    Kurmaya kurarsin ama
    Elindeki taşınmazları alamazsın
    Altın yumurtlamaz belki ama altının üzerinde oturuyordur belki de
    Altın demisken Koza İpek davetiye işi yapardı o yıllarda 80 kuruştu şimdi söylemeye gerek bile yok.
    Tofaş 1 TL idi sonra temettü hariç 30 TL lere çıktı 1 er. TL temettü verdi kaç defa.
    1 TL de iken bu hisse 30 TL olacak deseydim millet bu kafayı yemiş derdi.

Yarın ola hayrola
    Esas konumuz SELEC
    Yarın kim haklı çıkacak bakalım.pazartesi dökülüp
    31 ülkeden hiçbir fayda olmaz deyip diyenler mi
    Yoksa selec e bir selec daha kazandırır diyenler mi
    Seans a kaldı 6 saat
    İzleyip görelim
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    2020 yilinda ureten deva ilk ceyrek 160 milyon kar etmis...uretmeyen selec rahat 250 milyon uzeri karla isi bitirir...selec hissesinde çakallar cirit atamiyor yatirimlik bir hisse bu onu az degerli kilmaz...heyecan arayan rtalb takilabilir...asansör gibi çalisiyor bas asagi bas yukari...
    Bak arkadaşım benim mesleğim kitapçılık
    dağıtım işlerini iyi bilirim
    kitapı yayınlayan firma kitabı dağıtıcıya ekseriyetle kapak fiyatı üzerinden%50 indirimli minimum 4 ay ödemesiz dağıtıcıya yıkar
    dağıtıcıda kitapçılardan talep geldikçe o kitabı maximum %5 rekabet kızışırsa da o kitabı bir kitabevine ben sokayım diye %1 kar ile bile verir, yaptığı şey ameleliktir. SEKTÖRDE YAYINCI YAZAR VE KİTABEVİ KAZANIR.

Dağıtım firmasını kurmak içinde öyle aman aman bir sermayeye gerek yok, dağ başında koca bir binanın bodrum katını kiralayıp, asgari ücrete çalışacak bir dünya vasıfsız işsiz insan var, bir kaç tane de dizel karsan kapalı minibüs aldığında iş tamam, yayıncılar ayağına gelir, kitaplarını dağıtman için.

Bu sektörde de üretici firma ile eczacı kazanır.
    Son düzenleme : Nikotin-34; 20-05-2020 saat: 04:11.

Sayfa 200/344 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •