Sayfa 221/344 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bir şirket kar yapmış
    Geçmiş yıl karları kasada duruyor

Acaba niye kredi çekti?
    Şeytanın gör dediği bu olsa gerek
    Bilançoyu görünceye kadar gik demeyen
    Yatırım uzmanları dun hepsi niye görüş belirttiler
    Hepsi de niye nötr dedi
    Uzman arkadaşlar yazabilir mi
    Özellikle kredi çekmenin altında başka bir şey dümen var gibime geliyor.
    Bankadan alıp bankaya 1 puan için yatırma değildir herhalde
    Ytd
    Cebimde ev alacak para vardi ama kredi ile almak daha mantikli geldi...nakit harcamak kimse istemez kolay birikmiyor..faizler dusuk dogru karar...burada bit yenigi aramaya gerek yok bence..

2.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Cebimde ev alacak para vardi ama kredi ile almak daha mantikli geldi...nakit harcamak kimse istemez kolay birikmiyor..faizler dusuk dogru karar...burada bit yenigi aramaya gerek yok bence..
    Bu Maliyetle Bencede en doğru karar Güzel tespit

3.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Bu Maliyetle Bencede en doğru karar Güzel tespit
    Yatirim yapabilirler ortaklik vs.olabilir..faizler hemen hemen diplerde bunu gorup degerlendirmek herkese nasip olmaz...

4.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Bu yazı üç tavan yaptığı zamanlara ait
    Ya da sağlık bakanlığınin 30 ülkeye sağlık hizmetleri vereceğiz demesine mukabil yazılmış yazi.
    Bugün dün evvelsi gune ait değil
    Şayet buradan vurmak istiyorsanız

Bugün devre kesici yedik
    İki nedeni var olsa gerek
    Beklenti bitti ve kar cebe yakışır diyen spek bastı geçti.oyleyse 6.50 7.50 alım aralığı olur

İkincisi bilanço bekleneni veremedi
    Deva bilanço sonrası bir tavan çekti

Kesinlikle al sat tut tavsiye edemem
    Kişisel görüşlerimdir
    Ytd

Kağıt 9 lardayken sattım 8 olmazsa almam diye yazan sendin kardeş. Sonra kağıt 10,50 lere yol alınca birden U dönüşü yaptın, bu olayların öncesinde ise sürekli öldük bittik diyordun ki, ben o zaman madem bu kağıda güvenmiyorsun sat kardeş demiştim.
    .
    Yani işin özeti biz hala olduğumuz yerdeyiz bi ileri bi geri yapan sensin bu nedenle eleştirdik seni yoksa bizim kimseye vurma gibi bi niyetimiz yok. Sadece o dönem sürekli moral bozuk durmana uyuz olmuştum. Ben uzun vadeli bekleyenlerdenim. ( 3 yıl kaldığım hisseler de oldu )
    .
    Sonuç olarak hepimiz aynı gemideyiz eğer kağıda güveniniz yoksa sürekli eleştirip moral bozmak yerine satın gidin yada sabredin susun. Benim bu hisseden hala umudum var...

5.  Alıntı Originally Posted by ihsan07 Yazıyı Oku
    Şirket tarihinin en zararlı ilk çeyreğini açıkladı, ilaç taşıma işlemleri sekteye uğradı, işçi çıkarmalar her gün devam ediyor. Sanırım bunlar olmuş ama bizim haberimiz yok.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İlaç taşıma sekteye uğradı ve işçi çıkarmalar ( her halde ilaç sektörü ile Selec'ten bahsettiniz ) haberlerini nereden öğrendiniz ? Yani kaynak neresi ? Ayrıca daha önceki yıllara ait ( 2019 ilk çeyrek hariç.Burada bile bu yılki satışlar o döneme göre % 33 artmış.Acaba bu dönem hariç hangi dönem de şimdiki 3 aylıktan iyi gelmiş ?..

6.  Alıntı Originally Posted by orhan46 Yazıyı Oku
    Kağıt 9 lardayken sattım 8 olmazsa almam diye yazan sendin kardeş. Sonra kağıt 10,50 lere yol alınca birden U dönüşü yaptın, bu olayların öncesinde ise sürekli öldük bittik diyordun ki, ben o zaman madem bu kağıda güvenmiyorsun sat kardeş demiştim.
    .
    Yani işin özeti biz hala olduğumuz yerdeyiz bi ileri bi geri yapan sensin bu nedenle eleştirdik seni yoksa bizim kimseye vurma gibi bi niyetimiz yok. Sadece o dönem sürekli moral bozuk durmana uyuz olmuştum. Ben uzun vadeli bekleyenlerdenim. ( 3 yıl kaldığım hisseler de oldu )
    .
    Sonuç olarak hepimiz aynı gemideyiz eğer kağıda güveniniz yoksa sürekli eleştirip moral bozmak yerine satın gidin yada sabredin susun. Benim bu hisseden hala umudum var...
    Bence Honky arkadaş yazdıklarını geriye dönerek bir kez daha okusun.Çünkü,çok çelişkili yazılar yazmış.Ama ben bu arkadaşın samimi olduğuna inanıyorum....

Alıntı Originally Posted by orhan46 Yazıyı Oku
    .
    .
    Dedigimiz olmuş mu?
    8 lere gelmiş mi
    Trade edenler kazanmış mi yoksa zarar etmiş mi?
    Herkese bol kazançlar

Ytd

Sayfa 221/344 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •