Sayfa 230/344 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Devanin köpeği olmus

2.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Üstadım,siz o üç aylık verilere kesin olarak inanmayın.Bizde virüsün etkisi mart 15'den sonra başladı.15 Mart'tan itibaren dünya da olduğu gibi Türkiye'de de hayat durdu.Ekonomi çok çok bozuldu.Haziran geldi ve şimdilik işler biraz açılacak.Ancak;geçmiş dönemin zararlarının karşılanması çok zor.Bundan sonra ,yıl sonuna kadar toparlanmaya çalışacağız ama bana göre - 3 ile -5 arasında küçülürüz.Özellikle turizm konusun da çok feci durumdayız.Felaket habercisi olmak istemem ama 2020 yılı tam manasıyla kayıp bir yıl olacak gibi görünüyorum.Ancak; 2021 yılının sonunda 2020 yılının başlangıç noktasını yakalarız.2022 yılından itibaren toparlanmaya başlarız.Gıda ile ilacın önü açık Bu sektörler sağlıkla birlikte en parlak yıllarını yaşayacaklar gibi gözüküyor.Spek ,bizim kağıdı getirmez ise ,"Ağzımızla Kuş Tutsak Nafile"..Bunca yıllık tecrübeme göre bir yerden sonra kağıdımız hak ettiği yere ulaşır.Hatta ,bana göre düşüş cuma günü itibarıyla sona erdi...
    Pazartesi , 1 kuruş da olsa yükseldi.Ama, salı günü yanlış yaptı ve düştü.Bugün ise bekleneni yaptı ve çıktı.Perşembe ile cuma günü de yükseliriz inşallah...

3.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Buradaki yorumları büyük bir ilgi ile okuyorum.Sayelerinde bilgileniyorum.Teşekkür ederim...Fakat; bir itirazım var; bu kağıt da fazla al-sat yapılmasına rağmen ,hatta kazanımlara rağmen,çok ince bir çizgi üzerinde dans ettiğinizi unutmamanızı tavsiye ederim.Çünkü; borsanın en ucuz kağıtlarından birisi olarak her an elden kaçırabilirsiniz. ..Eczane satışları düştü ama hastaneye satılan ilaçların çok artış yaptığını aldığım bilgilere göre söyleyebilirim. 6 aylık bana göre geçen seneye göre daha yüksek gelecek.Ama en önemlisi 6 aylık bilançolar sık sık tekrarladığım gibi çok kötü gelecek.Tabi ki, Türkiye'nin verileri de çok kötü gelecek.Sadece gıda ve ilaç sektörü ayakta kalacak.Bu trend 9 aylıklara kadar da sürecek.Özetlersek,bundan sonra al-sat değil ,al-tut dönemine girdik...Bütün bu yazdıklarım bilgi,tecrübe ve tahminden ibarettir..
    Bu kağıtla fazla al-sat yapılmamalı diye düşünüyordum.Umarım arkadaşlar düşük fiyattan satmamışlardır..

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Devanin köpeği olmus
    Deva malesef bizden daha iyi bilanço açikladi...

5.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Bu kağıtla fazla al-sat yapılmamalı diye düşünüyordum.Umarım arkadaşlar düşük fiyattan satmamışlardır..
    ben en az yarısıyla,satar uygun yerden tekrar alırım..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6. bu ğün aldırmamasının sebebi,alttan vermemesi,alttan verseydi bu seviyelerden kapatmazdı,uyanık şaban yaww,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7. Bugun kim almis kim satmis atabilecek kimse varmi , yabanci satistaymis bugunde sanirim .....

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 230/344 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •