Sayfa 241/344 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

https://www.hisse.net/topluluk/showt...99085&posted=1

selec bizim orda kendi topiğinden fazla konuşuluyor ilginç...

2. Kendini unutturup rokete takacak sanirim....bu sessizligin sonu bu olur ancak...spek yasiyorsan ses ver artik....

3. Pandemi sürecinde ilac firmasi forumunda yatirimci yok cok ilginc....

4. Ve geldik 6 aylıklara...Şimdi Selec'in filmi başlıyor...Selec ve 5-10 hisse hariç bilançolar kötü gelecek.Bana göre hisselerin % 90-95 'i dökülecek.Selec ise bana göre 450-500 milyon arası kar açıklayacak..Söylediklerim bilgi,tecrübe ve tahminden ibarettir...Ama; beklenen gün yaklaştı.Yarın iyi bir çıkış bekliyorum...

5. Kasa dolu ama icraat yok...bari bedelsiz sermaye artirimi olsa...

6.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Ve geldik 6 aylıklara...Şimdi Selec'in filmi başlıyor...Selec ve 5-10 hisse hariç bilançolar kötü gelecek.Bana göre hisselerin % 90-95 'i dökülecek.Selec ise bana göre 450-500 milyon arası kar açıklayacak..Söylediklerim bilgi,tecrübe ve tahminden ibarettir...Ama; beklenen gün yaklaştı.Yarın iyi bir çıkış bekliyorum...
    Tabi ki işi spek belirlediği için ne söylesek boş...

7.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Kendini unutturup rokete takacak sanirim....bu sessizligin sonu bu olur ancak...spek yasiyorsan ses ver artik....
    TIRE forumuna yazdığımı buraya da kopyalayayım:

Bunda bilanço beklentisi var. Nasılsa sıra gelecek. Önce rezalet bilançolarla şu anki fiyatları rüyasında bile göremeyecek olan kağıtları millete gazlayıp, sonra buraya döneceklerdir.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    TIRE forumuna yazdığımı buraya da kopyalayayım:

Bunda bilanço beklentisi var. Nasılsa sıra gelecek. Önce rezalet bilançolarla şu anki fiyatları rüyasında bile göremeyecek olan kağıtları millete gazlayıp, sonra buraya döneceklerdir.
    inşallah diyelim..

Sayfa 241/344 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •