Sayfa 243/344 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. teknık fal 9,14 üstü areketlenebılır der ama 14 marttan bu yana cıty ve deutc satıp ış almış temmuzdan bu yana bu ölü acımde bıle cty ve deutc satmıştoplam yaklaşık 2, mılyoncuk lot alıcıda ış 953 vakıf 570 teb 431 en yakın 14 temmuzdan buyana 2 mılyon lot satmışlar satmaya devam ettıkçe nasıl çıkacak kocaman bır soru ışaretı
    ytd deli saçmasıdır

2. Su pandemi sureci bir atak yapamadi demek ki spek hazirliksiz yakalandi yeterince mal yok demek ki...kis uykusundaki hisselerden...

İyi günler arkadaşlar
    Hastalık dönemi hastalık nedeniyle ilaç satışları istenen düzeyde değildi bilanço geçen seneyi bile ulaşamadı üç aylıktan

Ama borsa geleceği satın alır şu anda hissede hareket yokken almak mantıklı
    Taki herkes hastalık yayılıyor şöyle böyle konuşulmaya başlayıncaya kadar
    O zaman da elden çıkarma mantıklı

Benim Aralık vadeli hedefim 15 20 arası
    Bu hedef aralığından satmak mantıklı
    Ha bu aralık olmaz Şubat olur Şubat olmaz Eylül olur

Herkese bol kazançlar dilerim

Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    İyi günler arkadaşlar
    Hastalık dönemi hastalık nedeniyle ilaç satışları istenen düzeyde değildi bilanço geçen seneyi bile ulaşamadı üç aylıktan

Ama borsa geleceği satın alır şu anda hissede hareket yokken almak mantıklı
    Taki herkes hastalık yayılıyor şöyle böyle konuşulmaya başlayıncaya kadar
    O zaman da elden çıkarma mantıklı

Benim Aralık vadeli hedefim 15 20 arası
    Bu hedef aralığından satmak mantıklı
    Ha bu aralık olmaz Şubat olur Şubat olmaz Eylül olur

Herkese bol kazançlar dilerim
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    Kendi dusuncemdir

5. Selec,geçen yılın üç aylığına göre satışlarını artırmıştı.Ancak; yönetim vb gibi nedenlerden dolayı kar biraz azalmıştı.Fakat ; satışlara geçen yılın aynı dönemine göre % 20 ile 25 arası fazlalaşmış.Yani ,korono günlerinde işler daha iyi olmuş.Yanlış ise lütfen düzeltin...

6.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Selec,geçen yılın üç aylığına göre satışlarını artırmıştı.Ancak; yönetim vb gibi nedenlerden dolayı kar biraz azalmıştı.Fakat ; satışlara geçen yılın aynı dönemine göre % 20 ile 25 arası fazlalaşmış.Yani ,korono günlerinde işler daha iyi olmuş.Yanlış ise lütfen düzeltin...

7. Değerli arkadaşlar,lütfen geçen yılın ve bu yılın üç aylıklarını karşılıklı olarak inceleyin.Kar ve kısa vadeli borç geçen yıla göre kötü.Ancak, diğer bütün veriler çok çok daha iyi.Örneğin,satış faliyetleri % 25 değil 35 artmış.Lütfen karşılıklı olarak inceleyin...
    i%

8. Haftaya biraz hareket olsada gelecege umutla baksak spek....

Sayfa 243/344 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •