Sayfa 246/344 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    o hikaye ve manipülasyon ile yaptı işte. fiyat 8 olduktan sonra fiyatlama saçmaladi zaten.
    Bak sende soyluyorsun hikaye manipulasyon...demekki sadece net kar ve fk yeterli degil...hisse alim satimi icin..

2. Burada sorun malin ederini iyi tespit etmek buna deger analizi deniyor...yani teorik hisse senedi fiyati tespiti...blcyt 1.5 tl iken deger analizine gore 10 tl fiyat cikiyordu olamaz dedim bakmadim...hisse suan 8.5 tl.....yeni deger analize gore 16-17 tl ler....gelir mi cogu insan gelmez der...ornek cok...selec geriye donuk 12 ay baz alindiginda ederi 13-14 tl....2.ceyrek bu fiyati muhtemelen asagi cekecek ama potansiyelide hesaba katarak yatirim yapmak lazim...

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Nasil yapmadi elimdeki hisse dmsas bakabilirsin..ilk ceyrek aciklanmis bilancolara bakabilirsin ..
    Dmsas son bilançoda zarar yazmış evet ama son 2 senesine baktığım zaman istikrarlı kar açıklamış. Söylediğiniz gibi zarardayken 3 kat prim falan yapmamış. Grafiği yanlış yerden okuyorsunuz. Krizin gösterdiği dip fiyattan hesapladığınız marj yanılgıya düşürür. Bilanço açıkladığı tarihler arasındaki primlere bakılır.

4. Hissede biraz kipirdama olmali...9.2 yukari kirarsa en azindan dusen trendi kirmis olur...bol sans..

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hissede biraz kipirdama olmali...9.2 yukari kirarsa en azindan dusen trendi kirmis olur...bol sans..
    şu mereti yanlız başına savunuyorsunya tebrik ediyorum. 9.50 gelsin, verip bir daha yüzüne bakmayacağım.

6.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    şu mereti yanlız başına savunuyorsunya tebrik ediyorum. 9.50 gelsin, verip bir daha yüzüne bakmayacağım.
    Hisse gitmeyince meret mi oluyor hocam..

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hisse gitmeyince meret mi oluyor hocam..
    bana göre meret,sana görede altın tozu olabilir. endeks yukarı,bu meret yerinde sayar.endeks aşağı dönünce nasılda hızlı koşar.

8. Bugun bende biraz mal aldım en buyuk etken forumda kimsenin kalmamasi ayrica Sayin Rexe katılıyorum fiyat uygun eninde sonunda piyasa bunu fiyatlar

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 246/344 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •