Sayfa 248/344 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Deva tavan yapmadı diye eksi yapacak utanmasa devanin kopeeeee

1 gün yeşerdiya, 1 hafta düşer artık. meret deyince fırça yiyoruz.

3. Ne güzel bir bayram hediyesi verdi bize ( ! )...Bu kağıdı almadan önce sırayla elimde önce Koza Madencilik sonra Milpa ,daha sonra Gsd ve son olarak da Doğan vardı.Samimi olarak söylüyorum : Yukarıdaki hisselerden her hangi birisi elimde dursaydı yani şu lanet hisseyi almasaydım , % 100 ile % 200 aralığında para kazanacaktım.Bunu 8.84'den aldım ve o güne lanet okuyorum hala zarardayım.Bunca yıl sonra bu kadar ilginç bir dönem yaşamadım.Kötü bilançolu kağıtlar tavan tavan gitti bizimkisi ise şahane bilanço ile hepimizi rezil etti...Neyse,daha fazla morallerinizi bozmayım..Hepinizin bayramını kutlarım...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Deva tavan yapmadı diye eksi yapacak utanmasa devanin kopeeeee
    utanmadı iyi bayramlar herkese...

5.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Ne güzel bir bayram hediyesi verdi bize ( ! )...Bu kağıdı almadan önce sırayla elimde önce Koza Madencilik sonra Milpa ,daha sonra Gsd ve son olarak da Doğan vardı.Samimi olarak söylüyorum : Yukarıdaki hisselerden her hangi birisi elimde dursaydı yani şu lanet hisseyi almasaydım , % 100 ile % 200 aralığında para kazanacaktım.Bunu 8.84'den aldım ve o güne lanet okuyorum hala zarardayım.Bunca yıl sonra bu kadar ilginç bir dönem yaşamadım.Kötü bilançolu kağıtlar tavan tavan gitti bizimkisi ise şahane bilanço ile hepimizi rezil etti...Neyse,daha fazla morallerinizi bozmayım..Hepinizin bayramını kutlarım...
    Yabanci payi yuksek olan hisseler gitmedi...yerli elinde olan hisseler asansor gibi..

6. Hisse resmen kis uykusunda para kazanma derdi yok spegin....

7. Fonet mi selec mi dedik fonet selec aldık. Neyse sabah satarım ben bunu. Kalanlara bol kazanç bugün iyi direndi

8. Omurgasız hisse selec...

Sayfa 248/344 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •