Sayfa 273/344 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Daim olsun....selec Ecz yatırım ile gider gibi oldu sonra eczacı ilaca takıldı kaldı.demekki spekler birkaç tahtayı birden idare ediyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Aynen öyle.İki veya üç ay önce Merko ,1.32 krş iken şimdi 4.65 ( ! )...Bana göre iflas etmesi gereken hisse % 200 'ü geçti !...Böyle bir rezalet olmaz.Selec bu ve bunun gibi hisselere göre hakikaten inanılmaz derece düşük...Yarın da çıkarsa, umutlanırım.Çünkü yarın ile birlikte üsü üste 5. çıkışı yakalar.Tenkiz analizci arkadaşlar bunu ne demek olduğunu bilerler...
    Emin ol yuklu parasi olan yatirimci yoktur...ben 1 tl ye aldim 1.10 dan satmistim...selec malesef hayal kirikligi oldu...bizim ne dedigimizin önemi yok piyasa şu ortamda bizimle dalga geçiyor ..bist kumarhanesinin en önemli özelliği bu malesef....

3. Spek nezaman hareket vereceksin..

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Spek nezaman hareket vereceksin..
    Verdi ama yanlış yöne...

5. Değerli arkadaşlar, bugün 8.58 ile elimdekileri tamamen boşalttım.5 aylık maceram % 5 zararla sona erdi.Bugün çok riskli bölgesel pazara girdim.belki daha önceki zararımı çıkarırım.Sizlere bol kazanç...

6. Borsada ancak 8/10 kağıt takip edebiliyorum.Bankalar zaten toplu düşüşte..Diğer kağıtlarda ekuri kağıt çok.Yani (a ) kağıdı düşerse (b)kagidida düşüyor yada çıkıyor...Örnek 1 ulu un ile pınar kağıtları..
    ec ilaç ile selec çok birebir hareket ediyor.Artik spekler başka oyunlar bulmalı.

7. Yili cift hane ile karsilayacagimiza inancim tam....

Sayfa 273/344 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •