Sayfa 274/344 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Sanki başka bir selçuk a gitmişsiniz. Bol kazançlar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar, bugün 8.58 ile elimdekileri tamamen boşalttım.5 aylık maceram % 5 zararla sona erdi.Bugün çok riskli bölgesel pazara girdim.belki daha önceki zararımı çıkarırım.Sizlere bol kazanç...
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Endoplazmik Yazıyı Oku
    Sanki başka bir selçuk a gitmişsiniz. Bol kazançlar dilerim.

Sayın Endoplazmik, etik olmaz diye Selçuk Gıda ismini yazmamıştık.Ancak; ortaya çıktı.İlk günden şansım yaver gitti.Selçuk Ecza Deposu'nda 5 ayda kaybettiğimi ilk günde aldım.Umarım sizler bol kazanç sağlarsınız.Kağıt,zaten çok iyi.Ama ben bıktım artık.Bol şans...

3. Valla en iyisini yapmışsınız Sayın Ebcim. Ha ilaç ha gıda. Yine tavana yapışmış, bol kazançlar dilerim.
    Sayın Endoplazmik, etik olmaz diye Selçuk Gıda ismini yazmamıştık.Ancak; ortaya çıktı.İlk günden şansım yaver gitti.Selçuk Ecza Deposu'nda 5 ayda kaybettiğimi ilk günde aldım.Umarım sizler bol kazanç sağlarsınız.Kağıt,zaten çok iyi.Ama ben bıktım artık.Bol şans...

Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    10 eylülden beridir olumsuz yazılar yazıp duruyon,sen yazdığından beri hisse %12 gitmiş hala konuşuyorsun.
    Ben sizin yerinizde olsaydım,değil #selec topiğinde yazmak,uzaktan bile bakamazdım.
    Selec'den istediğimi aldım.(%6 karla sattım)senin olumsuz faktörün olmasaydı %4 daha kazanacaktım.
    Olumlu haber yazayım da içiniz rahatlasin o zaman
    Sağlık bakanlığı yüzde 70 artırdı
    Neyi?
    Emeklilerin ilaç katkılarını
    Yüzde 30 da şirketlerden
    Yüzde 100

Hadi kalın sağlıcakla
    Ytd

Sayın Honky, haberin doğruluğuna itiraz edilmez.Ancak; ben bu yoruma katılmıyorum.Daha önce de yazdığım gibi Cumhuriyet tarihin de devletin bu şekilde ödeme yapmadığı veya eksik ödediği görülmemiş.Para basarlar yine öderler.Çünkü;ödememe devletin prestijini yerden yere vurur.Hiç bir iktidar bu yola başvurmaz.Fakat fahiş fiyat,kanunsuz fiyat vb gibi durumlar mevcut ise tabi ki müdahale eder.Selec de böyle bir durum yok...Bence , sonbahar ve kış aylarında selec ile diğer ilaç hatta hastanelerin durumları ne yazık ki iyi görünüyor.Ne yazık ki den kastettiğim hastalığın sürmesi....İnsanlık ve bizim şirket için önemli olan aşının bulunması.Aşı bulunursa insanlık kurtulur ve Selec de iğneleri dağıttığı için şahane ciro yapar.Son söz olarak her durum da Selec karlı çıkar.Tabi ki, iğnenin bulunup ,bundan şirketin kazanması en güzel olasılık.
    Satmissiniz
    Şirket kötü diyen yok ki
    Ama 1 ilaç sektöründe hisseler spek hisselr gibi gitmez
    2 sağlık bakanlığı yüzde 30 kesintiye giderse hisse nereye iner bunu bilmek gerekir
    Ytd

6. Bugun ki endekste saglam durdu..doji olustu..yukari tepki kacinilmaz gorunuyor..ytd

sana bulaştığım güne lanet olsun deva ile ilacın kölesi. kurtulduğum gün şener şen koşusu yapacağım.

8.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    sana bulaştığım güne lanet olsun deva ile ilacın kölesi. kurtulduğum gün şener şen koşusu yapacağım.
    Ah abi ahh

Her gün kan kusturdu bana
    Bir hisse bu kadar mı aciz olur hiçbir hareket yok

Sayfa 274/344 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •