Sayfa 286/344 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Pandemi sureci berbat gecti...sektorle dolayli yoldan baglantili bir sirket hissesi cok farkli olmaliydi...beceriksiz bir spek var selec te malesef....umarim yatirimci selec hissesini fark eder...
    Beceriksiz spek mi? Tam bir ********lik abidesi ve işini hakkıyla yapıyor.
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    bi tutunamadin su 10 nun üstünde,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Beceriksiz spek mi? Tam bir ********lik abidesi ve işini hakkıyla yapıyor.
    Bu dönem gitti gitti yoksa ilgi ilerde zor gelir...pandemi süreci bu hisse daha iyi olabilirdi....ederi cok daha yukarilar ama kolay olmayacak...bu hissenin su ortamda tek hane olmasi bana gore mucize...

4.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bu dönem gitti gitti yoksa ilgi ilerde zor gelir...pandemi süreci bu hisse daha iyi olabilirdi....ederi cok daha yukarilar ama kolay olmayacak...bu hissenin su ortamda tek hane olmasi bana gore mucize...
    spek=mucize.... mucize= 10'nun ustu

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    spek=mucize.... mucize= 10'nun ustu
    24 tl hedefim var ve çok uzagiz..3 dolar hedef...kisa vade zaten grafikte paylastim...agir abi kolay degil benden para kazanmak diyor kisaca..sabir küpü yapacak bizi....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    24 tl hedefim var ve çok uzagiz..3 dolar hedef...kisa vade zaten grafikte paylastim...agir abi kolay degil benden para kazanmak diyor kisaca..sabir küpü yapacak bizi....ytd
    Hedef hangi vade ile?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Hedef hangi vade ile?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Vadeyi soylemek zor...niye zor ulkenin gundemi ne olacak belli degil...yilin ilk ceyregi borsa ve ulke buyumesi cok iyi idi...endeks icin 1350-1400 diyordum pandemi cikti borsada ulke buyumeside coktu endeks 90 binlerin altina indi...o yuzden zaman tahmini soylemek saglikli degil....2021 yili icin 15-20 tl arasi icin eminim....ytd

8. Bu hissenin sorunu bankalarin sorunu ile ayni...buyuk olcekli sirket kucuk sirket olsaydi tavanlar ucusurdu...kaldirmak icin cok para lazim ky genelde kucuk olcekli hisselerde...ulkeye yabanci girisi yok olsa bu mutlaka nasibini alir...su donem ana hedef 12 tl dir...10-12 tl bandinda oyalanir...arti eksi 1tl sarkabilir...2021 yili icindede 15 tl uzeri allah bir mani keder vermez ise ulkeye gorecegimizi dusunuyorum...biraz zor hisse cunki buyuk olcekli hisse...borsada donen para kucuk olcekli hisselere yayilmis durumda..

Sayfa 286/344 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •