Sayfa 289/344 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Avrupa Birliği'nin Pfizer/BioNTech ile anlaşması kapsamında, 300 milyon doz karşılığında 4,65 milyar euro (Yaklaşık 42 milyar Türk lirası) ödeyeceği açıklandı. İki doz halinde uygulanan aşının maliyeti Avrupa Birliği'nde yaklaşık 280 liraya denk geliyor.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    Avrupa Birliği'nin Pfizer/BioNTech ile anlaşması kapsamında, 300 milyon doz karşılığında 4,65 milyar euro (Yaklaşık 42 milyar Türk lirası) ödeyeceği açıklandı. İki doz halinde uygulanan aşının maliyeti Avrupa Birliği'nde yaklaşık 280 liraya denk geliyor.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Eli kulağındaki aşı dağıtımında mutlaka bir planlamaları vardır diye umuyorum, bunun için şirkete aşağıdaki maili gönderdim, cevap gelirse burada yazarım tekrar.

Merhaba,

Şirketinizin bir yatırımcısı olarak öğrenmek istediğimi bir konu var, aydınlatırsanız sevinirim. Yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen Covid-19 aşısının uygun koşullarda depolanması ve dağıtılması konusunda şirketimizin ne gibi çalışmaları bulunuyor? Büyük çaptaki bu organizasyon için eminim şirketin detaylı bir planlaması bulunuyordur, bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum.

3. Bakan ilk etapta çin'den 10 milyon doz aşı geleceğini açıkladı. Bu aşıların eksi 70 derecede muhafaza edilmesi ve bu muhafaza altında dağıtılması gerekiyor. Gerçekten çok zahmetli ve masraflı bir süreç olacak. Selçuk eczanın bu dağıtımı gerçekleştirebilecek ekonomik gücü ve personeli var. Bu konudaki gelişmeleri yakından takip etmek gerekir. Selçuk ecza bu dağıtım aşamasında en büyük aday görünüyor. Bakalım nasıl bir süreç izlenecek.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. [IMG][/IMG]

AYLIK GRAFİKTEKİ GÖRÜNÜM HARİKA
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Ben de öyle düşünüyorum ve umuyorum ama konuyla ilgili yatırımcı ilişkilerine attığım maile henüz zahmet edip cevap vermediler. Bu çapta dağıtımı/depolamayı yapacak kapasitede başka firma var mı bilmiyorum açıkçası?

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Bakan ilk etapta çin'den 10 milyon doz aşı geleceğini açıkladı. Bu aşıların eksi 70 derecede muhafaza edilmesi ve bu muhafaza altında dağıtılması gerekiyor. Gerçekten çok zahmetli ve masraflı bir süreç olacak. Selçuk eczanın bu dağıtımı gerçekleştirebilecek ekonomik gücü ve personeli var. Bu konudaki gelişmeleri yakından takip etmek gerekir. Selçuk ecza bu dağıtım aşamasında en büyük aday görünüyor. Bakalım nasıl bir süreç izlenecek.

6. SELÇUK ECZANIN TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR YANINI SARMIŞ ANA DEPO VE ŞUBE HARİTASI

[IMG][/IMG]

7.  Alıntı Originally Posted by akif.y Yazıyı Oku
    Ben de öyle düşünüyorum ve umuyorum ama konuyla ilgili yatırımcı ilişkilerine attığım maile henüz zahmet edip cevap vermediler. Bu çapta dağıtımı/depolamayı yapacak kapasitede başka firma var mı bilmiyorum açıkçası?
    En azından şunu biliyoruz ki, ülkemizde ilaç/aşı dağıtımında en büyük ağa sahip, mali yapısı çok güçlü bir firma.

8. Aşı haberlerinin değil, aşının kendisinin geldiği bu günlerde düşmesini bilinçli hareket olarak değerlendiriyorum. Sallayın bakalım biraz daha, belki düşen olur

Sayfa 289/344 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •