Sayfa 292/344 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. görünen köy kılavuz istemez zaten alanında ülkenin en büyüğü olan Selçuk Ecza bu dağıtımda da aslan payını alacak diye düşünüyorum.

2. Bu bir düzeltmedir.
    Son düzenleme : ACA42; 27-11-2020 saat: 16:56.

3.  Alıntı Originally Posted by Duka Yazıyı Oku
    Özür dilerim bilmiyordum. Rica etsem yanıtınızı siler misiniz. Ben yorumumu sildim ancak sizinkinde de görünüyor. İkazınız için teşekkür ederim.
    Eyvallal kardeşim.

4.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    Eyvallal kardeşim.
    Teşekkür ederim kardeşim.

5.  Alıntı Originally Posted by akif.y Yazıyı Oku
    görünen köy kılavuz istemez zaten alanında ülkenin en büyüğü olan Selçuk Ecza bu dağıtımda da aslan payını alacak diye düşünüyorum.
    ama şirket yaptıgı acıklamada yazınızın aksine aşı ve dağitım işinden sınırlı etkılenebılırız benzeri bı acıklama yapmıs aslan payı bizim falan dememiş telekonferansla sorulan soruya..bu hosuma gıtmedı...bununla bırlıkte 2020 yılının her ayında bu hıssede sureklı mal satan yabancı payı bu yıl ılk defa ekım ayına baktıgımda mal toplamaya gecmıs yanı mal almıs kasım bıtmedıgı ıcın gorulmuyor henuz ...buda olumlu geldı bana .. yazdıklarım asla yatırım tavsıyesı degıldır ..

6.  Alıntı Originally Posted by Majesteleri. Yazıyı Oku
    ama şirket yaptıgı acıklamada yazınızın aksine aşı ve dağitım işinden sınırlı etkılenebılırız benzeri bı acıklama yapmıs aslan payı bizim falan dememiş telekonferansla sorulan soruya..bu hosuma gıtmedı...bununla bırlıkte 2020 yılının her ayında bu hıssede sureklı mal satan yabancı payı bu yıl ılk defa ekım ayına baktıgımda mal toplamaya gecmıs yanı mal almıs kasım bıtmedıgı ıcın gorulmuyor henuz ...buda olumlu geldı bana .. yazdıklarım asla yatırım tavsıyesı degıldır ..
    Açıklamayı görmedim ama gelen veya gelecek olan aşıları dağıtabilecek kapasitede ülke çapında ağı olan en büyük firmayız. Hatta ben Hisse 9,5.larda takılı iken (10 gün önce gibi) şirkete bu konuda mail de attım durumu sormak için fakat cevap gelmedi, ama 3-4 gün sonra tavanlar geldi Şirket biraz temkinli cevap veriyor ama şahsi düşüncem ( yabancıların girdiğini de siz söylüyorsunuz) GELEN / GELECEK aşı dağıtımında hiç öyle geri planda kalacağını düşünmüyorum. Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir...

SELEC günlük

Sayfa 292/344 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •