Sayfa 328/344 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon
Arama sonucu : 2747 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

Alıntı Originally Posted by harunlu Yazıyı Oku
    üstad hasır betonu ve 2 daire yaparım ne demek öğrenmek istiyorumda zahmet olmazsa
    üstadım, bazen günde 8-10 senet alıp sattığım oluyor.. üzerindeki baskıyı, gerginliği atmak için pala ıle bazen bu şekilde şakalaşıyorum.. başka bir anlamı yok..

hareket olasılığı olan senetlere kısa mesajlar atıp destek ve dirençlerini yazarım.. hasır beton kırılması güç olan destekleri ifade eder.. tuğla ve dairede palanın 2 gündür yaptığı yükselişi ifade eder... daire bittimi anahtarı teslım eder nakiti alır, yeni hasır betonlar ararım.. bu binanın (selec) çatı seviyeleri 12.49 13.16 abartısa 13.70...
    kazancın bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    üstadım, bazen günde 8-10 senet alıp sattığım oluyor.. üzerindeki baskıyı, gerginliği atmak için pala ıle bazen bu şekilde şakalaşıyorum.. başka bir anlamı yok..

hareket olasılığı olan senetlere kısa mesajlar atıp destek ve dirençlerini yazarım.. hasır beton kırılması güç olan destekleri ifade eder.. tuğla ve dairede palanın 2 gündür yaptığı yükselişi ifade eder... daire bittimi anahtarı teslım eder nakiti alır, yeni hasır betonlar ararım.. bu binanın (selec) çatı seviyeleri 12.49 13.16 abartısa 13.70...
    kazancın bol ve daim olsun..
    bi mukabele üstadım teşekkür ederim. kısmet bugün tavan oldu selec

palaya dedim, ben sıkıntılı adamım.. 13.08 13.16-(26) dersen bende organize işler başlar '' araba nerde , para nerde ''
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Aşağıdan toplananları dağıtım tamamlanmak üzere sanki, sonra serbest bırakıp tekrar 11 den toplamaya başlarlar, bu düzende böyle devam eder

13.19 gördü....13.08 13.16 organize işler.. para bende, araba palada..

günü malsız çulsuz kapadık.. 11.77 üzeri güzel 11.42 altı üzer... bir süre trambolinde zaman geçirebilir.. ancak haftalıklar fena değil...
    kısa bir süre yakın izlemede ....

bir çok indikatör arasında bu kul yutmazı severim.. aşıklar halen (yeşil pembe) bir birlerinden ayrı.. bir araya geldıklerinde guzel bir aşk hikayesı olur..

bunlar bir filim çeviriyorlar..

''VURUN KAHPEYE'' 1964 te Hülya Koçyiğit Ahmet Mekin zaten bu film zaten çekildi... siz neyin peşindesiniz..

11.26 altında bu film izlenmez..

Sayfa 328/344 İlkİlk ... 228278318326327328329330338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •