Sayfa 38/344 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 297 - 304 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

KAP: SELEC [ ] SELÇUK ECZA DEPOSU TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Finansal Durum Tablosu (Bilanço)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/763091
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...6aa1f075b04bb0

Net Dönem Karı veya Zararı 253.323.158

4. Hay masaallah yanılmıyorsam konsensüs beklentisi 195 milyon idi.bu rakam hisseyi 6 hedefine emin adımlarla taşıyacaktır diye düşünüyorum

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

önemli bir bilanço (% 66.6 artış var senelik de)

bu dönemde daha da önemli

yatırımcı ilgisinin yoğunlaşacağı kesin
    yenilgi yılları, iyi bir okuldur

6.  Alıntı Originally Posted by deniz güneş Yazıyı Oku
    önemli bir bilanço (% 66.6 artış var senelik de)

bu dönemde daha da önemli

yatırımcı ilgisinin yoğunlaşacağı kesin
    Yanilmiyorsam sizi 5-6 sene once Dentas Ambalaj ya da Ege Seramik forumlarindan hatirliyorum, cok isabetli ve yararli yorumlariniz vardi...

Selec de nakit uretimi haric hersey senelerdir cok guzel, bu sene ilk defa nakit miktarinda da guzel bir artis yakalamis. Piyasanin biraz odullendirmesi lazim bu bilancoyu...

Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Yanilmiyorsam sizi 5-6 sene once Dentas Ambalaj ya da Ege Seramik forumlarindan hatirliyorum, cok isabetli ve yararli yorumlariniz vardi...

Selec de nakit uretimi haric hersey senelerdir cok guzel, bu sene ilk defa nakit miktarinda da guzel bir artis yakalamis. Piyasanin biraz odullendirmesi lazim bu bilancoyu...
    bende sizi hatırlıyorum

bol şans
    yenilgi yılları, iyi bir okuldur

8.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku

bizde ödüllendirir diye 4,20 den aldık elimize verdiler. cuma kapanıştanda eksiye düştü.
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

Sayfa 38/344 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •